1. 2. 2013 - Hurá na Animé!

6. listopadu 2013 v 22:13 | K. |  TéKá & JéKá
Když jsem minulý týden odcházela z pražského koncertu Animé, bylo mi líto, že kluky zase dlouho neuvidím... O víkendu jsem pak omrkla, kde je vlastně Sušice a Bílovec. Potěšilo mě, že Sušice není tak daleko a teoreticky, kdyby se našel nějaký ochotný řidič, nebylo by úplně nereálné tam jet...

No a tak jsem na FB vypsala výběrové řízení. Během chvilinky se mi ozvala Deniska, že auto má a že by klidně jela. Za dalších asi 10 minut se přidala Radka, která sice neřídí, ale klidně by nám dělala společnost. Já zařídila ubytování a už jsme se mohly jen těšit. :)Ještě ve třeťáku jsem jezdila po celé republice na fesťáky a koncerty a doteď na to strašně ráda vzpomínám. Bylo to naprosto dokonalé. Těch zážitků co máme! Proto mi to strašně chybí. O to víc jsem se těšila.

Vyrazily jsme z Prahy krátce před pátou. Cesta byla v pohodě a ani jednou jsme nezabloudily! Dokonce i penzión jsme poměrně rychle našly. Pokoj byl krásný a čistý. Zaplatily jsme a otevřely si vínko. Kolem osmé jsme se vydaly do Tradičního kloubu, kde měl celý koncert probíhat.


Na místě byl docela slušný počet lidí. Na nás zbyl jeden volný stoleček hned u pódia, takže jsme se usadily. Překvapila mě nízká cena vína, které bylo docela dobré a podle toho jsem k ránu také vypadala. :)

Kluci už byli také přítomní. Pozdravili jsme se s nimi a nemohly se dočkat, až celý koncert začne. A dočkaly jsme se! Kolem desáté přišel Jirka, Zbyněk i Tomáš na pódium a začali hrát!


Jako první zazněla Red sun (alespoň takhle je psaná v playlistu), která je ještě stále považovaná za píseň novou. :) Při Never come true jsem se neudržela a začala hopsat jak praštěná puberťačka! Celkově byla atmosféra skvělá. Tomáš tam měl nějaké kamarády a i ti si koncert užívali naplno. Vlastně snad poprvé jsme se dožadovali přídavku. "Ještě jednu! Ještě jednu!" Bylo nám vyhověno, takže jsme byli nadšení. :)


Jak je u mě zvykem, odnesla jsem si i nějaké hmotné dárečky. Trsátko od Jiříka, rozbitou paličku od Zbyňka, playlist, který měl u sebe Tomáš, plakát ze dveří... :)Po koncertě jsme s Tomášem zašli na symbolického panáka. Pak jsme vylezli před klub, kde jsme udělali společnou fotku s celou kapelou. A asi až do dvou do rána jsme si pak povídali s Jirkou a Zbyňkem.Únava byla ale velice silná a byl čas se rozloučit. Trošku vrávoravým krokem jsme došly do penziónu a šly spát. Usnula jsem hrozně rychle. To vstávání bylo horší :))) Ale naštěstí jsme ve zdraví přežily!

Jsem ráda, že jsme jely. I když mi tam moc chyběla Míša, musím uznat, že tohle byl co se týče publika asi nejlepší koncert Animé vůbec.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama