25. 2. 2010 - Purum

10. listopadu 2013 v 18:18 | K. |  Chinaski
Chinaski jsem neviděla tři měsíce, což je poměrně dlouhá doba... Ale absolvovat několikahodinové vyhlašování cen, jen abych viděla 3 písničky... Nechtělo se mi... Když jsem se dozvěděla, že mimo kluků tam bude vystupovat i Tomáš Klus a Daniel Landa, začala jsem se trošku těšit.
Na Andělu jsem se sešla s Eliškou, Mončou a Zuzkou a vyrazily jsme směr Výstaviště. Protože tramvaje tuto trasu jezdí poněkud pomalu, trošku jsme zpanikařily a rozhodly se dojet z Malostranský metrem, jenže jsme byly roztržitý a nasedly opačným směrem. Naštěstí jsme všechno stihly a před halou jsme i tak byly mezi prvníma.

Po nudném čekání se naštěstí sekurity smilovali a pustili nás dovnitř.

Obhájily jsme (jak nečekaně) první řadu a vyčkávaly... Čekala nás hodina méně známých interpretů... Propadala jsem nudě a zívala a zívala a zívala... Jediný, kdo mě trošku zaujal byla slovenská zpěvačka Viktoria Matušovová, která mimo jiné zpívala i mou oblíbenou písničku od Elánu - Láska moja. Ač nemám ráda tohle kradení písniček, v jejím podání mi to nevadilo.

Protože poslouchám HVĚZDY, samozřejmě vystupovali mezi posledními... :))) Z lidí, na které jsem se moc netěšila se mi líbili akorát Nightwork - jejich Dyktátor neměl chybu. Daniel Landa přirozeně nevystoupil, ale že by se o tom moderátoři aspoň zmínili, to ne...


Radostné okamžiky nás čekaly opravdu až ke konci. Zpěvákem roku se stal Tomáš Klus a kapelou roku naši bratři. V tu chvíli jsem se teprve probudila a propadala jásotu a potěšenému dojetí. :)))

Stage mi nepřišla nějak chytře vyřešená - byla rozdělená na dvě menší pódia a interpreti se střídali... Takže Tomáš s Jirkou zpívali tam, kde my nestály... Ale aspoň že Chinaski byli před náma. Zazpívali Vedoucího, ska Kláru a k mému potěšení Moc toho nevím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama