Článek první

2. listopadu 2013 v 16:55 | K. |  Virtuální místo
Je to pár týdnů, co jsem bezradně seděla u svého osobního blogu a nevěděla, jakou cestou se vydat. Čím více jsem začala blogování brát jako "povinnost", tím více se to odráželo ve výsledku a podle toho vypadaly i (ne)odezvy.


Bylo mi náct, když jsem ho zakládala. Byl to primárně můj deníček, ventilačka mých problémů, pocitů a radostí. A jak plyne čas, člověk dospívá a stárne. Není to tak dávno, co jsem velkou část původních článků smazala a chtěla začít nově. Když v tom jsem najednou vykopala psa... Pěkně rozkládajícího... Mně totiž nejvíc na tom všem štvala má virtuální identita. Ta přezdívka, která se se mnou táhne už od prvního stupně základní školy. A další věc, kterou jsem nemohla překousnout - v seznamu rubrik se mi zobrazovalo asi 1000 již dávno smazaných z dob minulých.

Přemýšlela jsem dost dlouho, co s tím. Vyprdnout se na blog? Začít jinde od začátku - pod jinou identitou? Pokračovat na stejném místě?


U spousty blogových kolegů jsem si všimla, že také mění svá útočiště. A i když jsem v jednom rozhovoru prohlásila, že to své neplánuji měnit či rušit, ta chvíle právě nastala.Adresu jsem si vybrala podle mé oblíbené písničky od Sunrise Avenue. Sweet symphony. Během následujících týdnů sem přesunu obsah z blogu starého, za který bych do ohně tu ruku i dala, protože k němu mám citové pouto. A pak začnu nově. Hezky, čistě.

Na co se zde můžete těšit? Především na reportáže z různých akcí a výletů, pak mé cenné názorové kecy a doufejme že i nějaké poučnější kynologické plky. Pokračovat budu v Projektu 52 a doufám, že obnovím tvoření. Prostor zde budou mít i mí domácí mazlíčci. Fotografie, které se zde budou objevovat považujte spíše za reportážní, než za umělecké.
Naopak na minimum omezím deníčkovské příspěvky.


No a kdo jsem? Jsem K. - K. jako Kačka, Káťa, Katka... A tak se jmenuji. Už žádná přetvářka, žádné skrývání identity. Co bych o sobě mohla napsat? Je mi 21 let a bydlím v Praze. Momentálně nestuduji, ale ráda bych zkusila přijimačky na Policejní akademii. Pracuji jako kancelářská krysička. :)

Mezi mé zájmy patří hudba (Chinaski, Animé, Tomáš Klus, Sunrise Avenue, Red Hot Chili Peppers, muzikály, Nirvana, Robbie Williams, Skillet, Daniel Landa...), zvířata (vlastní borderku, králíka a dvě achatiny) a sběratelství (hračky z KS, autogramy, Loui Eriksson). Ráda fotím, chodím posedět s přáteli do oblíbených podniků, sleduji kriminální seriály. Mám ráda divadlo a cestování. Jsem vegetariánka. Mezi mé zlozvyky patří závislost na cigaretách, kávě a dobrém víně.

V budoucnu bych se chtěla na nějaký čas odstěhovat do Austrálie, udělat si řídičák a jezdit rally, vystudovat a mít se dobře...

No a to by bylo pro začátek, myslím si, až až.

K.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama