Pamatuješ si mě?

30. prosince 2016 v 17:21 | K. |  Nekonečná VKV
Zásadová, slušná, tichá, hodná... Jo. Taková jsem byla. Kdysi. Dávno. Muhehe. "Ranila jsi mé city, víš že jsi zlá?" Takový scény mi před pár dny začal dělat (ex)kamarád na FB. Hysterka. Taky jsem všechno brala vážně. Kdysi. Dávno...


Když jsem loni dostala přes svátky volno, jásala jsem. To nadšení mi ale vydrželo jen do prvního svátku vánočního, pak jsem se začala psychicky hroutit. Chyběl mi ten pracovní šrumec, neumím jen tak ležet a nic nedělat. Letos se ve mně něco zlomilo. Poučená z loňska jsem si přitáhla domů štos papírů na roztřízení. Je 30. a ještě jsem na ně nehrábla. A hned minulý čtvrtek jsem začala dohánět to, na co jsem od listopadu neměla čas. Sociální život. V lihu.

Čtvrtek byl fajn, to jsme šli s partou posedět do hospody. Viděla jsem po dlouhé době jednu ze svých nejbližších kamarádek. Celkově se nás sešlo z party dost, vlastně chyběli asi akorát 3 lidi, což je úspěch. Už ani nepamatuju, kdy by nás bylo tolik. Neměli jsme dost, takže přesun do baru jsem nemohla odmítnout. Ra. se mě včera ptal: "Tak jakej byl čtvrtek? Prý jsi byla taky pěkná..." No, zas tak ožralá jsem nebyla, ale únava a úleva z toho, že pracovní maraton na nějakou dobu skončil, udělaly svoje, takže jsem se nevyhla svému tradičnímu usínání v tramvaji.

A vlastně od té doby jsem permanentně v lihu. V pátek jsem u pohádky popíjela víno z rybízu. Hodně vína. Štědrý den byl ve znamení šampaňskýho. Abych ho prežile, muhehe. Letos jsem se na Vánoce moc netěšila, tím jak mi zmizel v létě Er. se ty plány trochu pokazily a já se bála, že to na mě padne. Naštěstí nepadlo, ale smutno mi po něm malinko bylo, to přiznávám. Pak následovala párty s Fí. a následně u V. v práci, to jsem se taky vyznamenala. Ve středu jsem se po strašně dlouhý době viděla sama s T. Probraly jsme takový ty holčičí a rodinný záležitosti. Myslím si, že nám to chybělo oběma. No a včera zase párty hard. A to to ze začátku vypadalo na úplně obyčejný a slušný den.


Před časem mě kamarád poprosil, jestli bych mu nepotiskla pár triček. Mám v kanclu tiskárnu na textil, ale zatím jsem tiskla jen plátěné tašky a s těmi se pracuje trošku jinak než s bavlněným trikem. Takže čím víc se blížil den D, tím víc nesvá jsem z toho byla a dokonce se mi o tom asi dvakrát zdálo. Bála jsem se toho, že to nějak pokazím a budu za blbce.

Včera jsme se sešli kolem jedné a vyrazili do firmy. Bylo krásný teplo. "To jsem se prokalila do jara?"

Ve firmě jsem naštěstí potkala T., která nám nastavila profil v programu. Ne že bychom na to nepřišli, ale určitě nám to ušetřilo zdlouhavé koumání. Než se mašina připravila k práci, přivítala jsem se s všema hafanama. Chyběly mi, holky moje. No a kolem třetí to mohlo vypuknout. Zkušební triko... A šlo se na to!

Během chviličky jsme se do celého tiskařského procesu krásně dostali. Byla to zábava a hrozně nás to bavilo. Furt jsme se chválili a dělali u toho všelijaký číčoviny. V pět jsme měli hotovo, dokonce jsem si jedno triko potiskla pro sebe. Zkušební. Ra. mi obrázek v lednu upraví, já si koupím od dodavatele triko, který mi střihově sluší a potisknu si ho znovu. "

"Jsi úžasná!" To jsem za včerejšek slyšela asi dvacetkrát. A večer, po nějaké té sklence vína a panáku zelený, jsem si tak začala připadat... V hospodě se nás sešlo opět celkem dost. Protože bylo plno, ale hospodský se zná s tátou T. a celkově je hrozně hodnej (jednou jsem tam zažila párty, kdy u každého stolu zbyl jeden zoufalec kterýmu se nechtělo ještě domů, tak jsme se všichni sesedli dohromady a hráli do pěti do rána čelovku a další hry a tenhle pán mi tam nalejval zadarmo víno :D) tak nám nechal ten jejich VIP stůl.

Rozjelo se to velmi slušně a klidně. Někdy v devět vtrhl dovnitř D. s V. a novou tváří K. Ten kluk byl něčím hrozně sympatický, ale obvykle když se seznamuju s kamarády přes D. jsou to gayové. Takže jsem automaticky brala, že je taky teplej. "Máme tu krásné složení orientací. Já jsem homosexuál, on je heterosexuál a tady máme jednu bisexuálku. Chybí nám lesba!" Víno a pivo teklo proudem, panákovali jsme jako diví a fakt jsem se velice dobře bavila. Pokecala jsem si dokonce i s lidmi, se kterými se máme rádi, ale zas moc se nebavíme a celkově to byl fakt příjemnej večer.

Psal mi Fí. Že by dorazil, ale že mu cesta trvá hodinu a půl tak jestli to má cenu. Odpověděla jsem, že to asi ne, že chci být do půlnoci doma a ostatní také vypadají že půjdou brzo. Nojo, člověk míní, osud mění. Když jsme dopili poslední objednávky a nakoupili zásoby cigár, vymýšleli jsme, kam naše kroky dál povedou... Hasičárna!


Byl duben, kdy jsem uzavřela v hasičárně jedním divným zážitkem to svoje rozjívený období. Tehdy jsem ve skrytu duše věděla, že mám ráda Er. který se stále "vracel" a zároveň jsem usilovala o to, abychom to dali dohromady s F. Byly to nějak dva týdny po tom, co jsem se s F. vyspala. Psali jsme si, že jdeme na párty. Nevím proč, ale občas jsme si jen tak psali o tom co jsme dělali a kam se chystáme. Nelogicky jsem si usmyslela, že na tý párty určitě něco bude mít s nějakou holkou. A ta žárlivost byla natolik silná, že jsem měla potřebu to udělat taky. Byť jsme nebyli spolu a on o tom ani neví žejo. Logika.

V hasičárně je strašně moc prostoru, ale nejčastěji jsou stejně všichni nasáčkovaný v kuchyni. A tak jsem šla asi na panáka nebo tak a potkala jsem tam M. Už jsem ho znala od vidění z minulosti, ale nikdy jsme se nebavili. Byla jsem ožralá a dali jsme se do řeči. Něco mě na něm přitahovalo, i když nevím co. Vypadá trošku jako želvička. Navíc je dost prťavej. Už ani nevím co jsme tam tak zaujatě rozebírali, vybavuju si, že mi vyprávěl nějaký zážitky z práce a furt mi říkal že jsem krásná. Sem tam padla nějaká ta pusa a schylovalo se k něčemu víc. Otevřely se dveře a tam náš společný kamarád. Prohlásil: "Nebudu rušit!" Zavřel a odešel. Brala jsem to jako zelenou v tom pokračovat. Už ani nevím čí to byl nápad, mám pocit že snad dokonce můj. O pár minut později jsem se svým novým kamarádem byla v garáži v autě polonahá a oddávala se nestoudnostem. Sebeúcta a morálka odjela někam k moři asi...

Nebylo by na tom asi ani nic špatnýho, ale fakt, že si ho tam ráno vyzvedla manželka se dvěma prckama, o kterých se mi jaksi zapomněl zmínit, mě docela vzal. Vykřikovala jsem jakej je to hajzl a že kdybych to věděla, tak s ním nikdy nespím. No, od té doby jsem se s ním párkrát potkala. Poprvý asi týden potom, na jedný párty. To tam oblboval zase nějakou jinou a mně ani nepozdravil. Pak jsme se viděli jednou na hřišti, kdy už byl v Čechách Er. To byl taky zajímavej večer, tehdy mi A., kterej mě teď nenávidí, řekl, že od návratu Er. je ze mě citlivá bytost. Hm, bejvávalo. No a ten blbec tam seděl u stolu, klopil do sebe piva a užíval si jak se snažím splynout s židlí. Nedokázala jsem se mu ani do očí podívat, připadala jsem si trapně.

Stáli jsme před místem hříchu a kamarád šel omrknout situaci jestli můžeme dovnitř. Mezitím jsem se začala sbližovat s K. Ten se dušoval že je vysoce heterosexuální a na důkaz mě políbil. Celkem důvěrně, na to že jsme se znali takovou chvíli, ale bylo to hezký, takže jsem se k němu pak furt lísala a měla nějaký blbý kecy. Kamarád zavelel že můžeme dovnitř. Nahoře se svítilo a já měla pocit, že tam M. potkám. No a taky že jo. Seděl tam jak pecka a koukal. Nakráčela jsem tam suverénně s kelímkem vodky a energiťáku. Prostě párty že. Zábrany šly úplně stranou, sebevědomě jsem na M.: "Pamatuješ si mě vůbec?" Pamatoval. Mám dojem že jsem mu vyčetla že je to pěknej parchant nevěrnej a protože jsem zase najela na svůj necitelnej level, přisedla jsem si k němu a začala s ním nezřízeně flirtovat. A ten člověk se absolutně nebránil. Dokonce kvůli mě pořád hledal program v TV kterej nebyl naladěnej ale já ho nutně potřebovala a nakonec neměl problém s tím mi svěřit ovladač abych si tam vybrala svoje.

"Tak my jdeme, ahoj!" Řekli mí přátelé a odešli. A nechali mě tam. Jsem dospělá, samostatná, a i když se chovám jako píča, furt je to moje odpovědnost, takže jim odchod ani nějak nezazlívám, ale bylo jasný jak to skončí. Už ani nevím jestli si začal M. nebo já. Možná že dokonce spíš já. Najednou tma a my dva na zemi. Mám docela problém, byť jsem upřímná a nevadí mi třeba tyhle zážitky psát i sem, při samotném výkonu jsem dost tele a je hodně věcí co dělat odmítám, protože mám v sobě nějakej blok. Včera se to ve mně nějak zlomilo.

"Tak jak sis užila večer?" ptal se táta dneska dopoledne. Příšerná bolest spáleného kolena a modřiny mi neustále připomíná, že jsem se zas předvedla. Kdyby věděl. Shořím v pekle. Budu mít hrozně posranej život, protože vysírám svou karmu na maximum. Jsem zlááá. On ten A. měl vlastně pravdu. Je ze mě zase sobecká kráva, bez kousku nějakýho citu. Dopouštím se zločinu tím, že svádím naprosto vědomě ženatýho tátu od rodiny. Jasný, na to musej být dva žejo a kdyby on byl charakterní, tak to neudělá, ale když nemá rozum on, měla bych ho mít aspoň já.

Nevím. Sedím a přemýšlím co mě k němu tak táhne. I když jsem v dubnu vykřikovala jakej je to hajzl a že už bych do toho podruhý nikdy nešla, sem tam se mi do představ promítl. Byla jen otázka času kdy se setkáme a uděláme to. Nutno říct že včera to bylo takový hezký, i to povídání.


Jak tohle dopadne... Vlastně tomu zase předcházel zážitek s F. Byla jsem smutná z toho, že až na Ex. jsem měla víceméně známosti na jednu noc. No a teď až na jednoho to byly aspoň noci dvě. A kdybych moc chtěla... Tak podle mýho dostanu podruhý i toho posledního, protože jsme se před týdnem náhodně potkali v baru a vypadal že je ze mě poprděnej stejně jako předloni v létě. Hehe. Takže teď si děláme srandu, že jestli se bude historie opakovat, za 2-3 měsíce tu máme Er. :D

Jsem zas mrkla do horoskopu na další rok. Opět stejný žvásty jako na rok tento. Už si nic neplánuju, nemá to cenu. A už vůbec ne v tom mým nevyzpytatelnym milostnym životě. Před pár dny jsem měla zajímavý psaní s F. On je taková velká pusa, na FB píše co všechno by dělal a jak by to dělal, ale realita dost pokulhává. Nakonec jsme se shodli na jedný fantazii, kterou bychom spolu rádi uskutečnili. Že přizveme nějakou slečnu... Jsem zvědavá, jestli to klapne. Holka, která by do toho možná i šla, je v Americe a vrací se až za necelý dva roky a žádný jiný čuně neznám, muhehe. Navíc si myslím, že by z toho nakonec byl tak vykolejenej, že by se zmohl maximálně na koukání. Napsala jsem z legrace V. Nevěřil mi, takže jsem její veselou reakci zkopírovala a poslala mu. Prý "její mínus". No já nevím, jestli zrovna my dva jsme nějaký plusy... Ale že prý to napotřetí bude lepší...

Nejhorší je, že už asi týden se mi nějak stýská po Er. Nevím proč. Už jsem byla ve stavu, kdy mi byl v rámci možností lhostejný a nějak jsem se s tím neužírala. Možná díky tomu, že teď už nejsem od rána do večera zaneprázdněná prací, mám čas přemýšlet nad blbostma. Chybí mi ty jeho kecy, to jeho objetí.

"Omluvám se, že jsem tě sem do tý práce takhle vytáhl když máš volno."
"Ty jsi mě zachránil. Máme doma návštěvu, já už nemám nervy na to furt vysvětlovat kde je Er. Normálně začínám uvažovat, že o něm budu tvrdit, že padl na Krymu."
"Jo. Můj přítel padl na Krymu kde bojoval za svobodu. Co udělal váš přítel?"

Možná... Možná bych mu dokázala i odpustit. Chtěla bych znát pravdu, ale zároveň se jí bojím. Budou to dva měsíce, co jsem mu naposled volala. Zvedla to ta jeho a bylo to celý takový divný. Říkám si, jestli neudělal nějakou kravinu a nesedí. On nikdy nedokáže žít normální život, ten člověk na to nemá povavhu. Protože na vk.com se nepřihlašuje. Kdyby byl doma s ní, myslím si, že by tam chodil, protože tam furt hrál nějaký hry a tak. No ale na tom FB co jsem vyhledala přes jeho telefon (naprosto bizarní činnosti tam dělá) si teď měnil profilovku. Ale nevím, nepřijde mi že by to byl jeho profil a na tý fotce je jen rozmazanej flek z kterýho je houby poznat. Věčná záhada mého života, uvidíme, jestli se někdy dovím pravdu. Ale nějak si myslím, že se v tom příštím roce zjeví. Už jen dle toho co mi říkal N.


Tak si tu tak sedím a nějak to vstřebávám. Nenapravitelná, naivní. Nejhorší je že mě to už dávno přestalo trápit. Necítím nic.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sw sw | Web | 31. prosince 2016 v 16:16 | Reagovat

Okey,  mít tak z poloviny zajímavý život...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama