Léto končí zas tak brzy...

2. září 2018 v 20:20 | K. |  Nekonečná VKV
Z dnešních plánů sešlo, takže sedím doma a sleduji seriály a sem tam juknu z okna, za kterým je pošmourno. Paradoxně mám tohle počasí asi nejraději, i když ve mně vyvolává lehkou nostalgii a včera jsem si nějakou tu slzu i uronila. Řekla bych, že to bylo možná i dojetím, konečně se nebudu potit!


Je to asi týden, co jsem si postěžovala, že jsem letos nestihla zažít žádnou takovou tu párty, kdy bych domů přišla za svítání. Bývaly časy, kdy jsem běžně z tahu chodila mezi sedmou a osmou, minulý rok se mi dokonce povedlo se v jedný hospodě zapomenout do půl 11 dopoledne... Letos se ze mě stal slušný člověk, dokonce jsem třeba páteční večery začala trávit doma.

Včera jsem se sešla s D. Letos nám těch setkání vyšlo celkem dost, tak jsem ráda. Stavila jsem se v Albertu pro šampaňské a pak jsme mohli započít další dekadentní párty na Strahově. Začátek byl pozvolný, navíc díky tomu, jak foukal studený vítr, jsem očekávala brzké zakončení. Na slušňáka. Ehm. D. měl spousty pozitivních novinek ze svého života, takže bylo co slavit!

Kolem desáté nám došlo vínko, takže jsme se přesunuli do obchůdku. Nikdy jsem v prostorech mezi kolejemi nebyla. Trošku jsem těm studentům zazáviděla, vždycky jsem si představovala, jak taky jednou půjdu na vejšku a budu žít tenhle studentskej život. Vzali jsme nějaká vínka, vodku. U pokladny byl regál, kde měli samý poklady - tužky, ořezávátka a tak. D. se rozhodl mi koupit nějakej netypickej dárek - vybrala jsem si pinzetu! :D Poté jsme se přesunuli na takové pěkné sezení. Vyhlíželi jsme někoho, kdo se k nám "vpaří" - a dočkali jsme se.

Nejprve se o seznámení snažil nasranej kocour. Teda spíš já, on mě měl dost na salámu. Vypadal trochu jak grumphy cat. Plazila jsem se po trávě a snažila ho nalákat obligádním "čičí". Skoro se mi to povedlo, ale něco ho vylekalo a vysral se na mě. Naštěstí pak přišel pán co měl krásnýho samojeda a špice, tak jsem si pomazlila alespoň pejsky, měli úžasnou plyšovou srst. Dočkali jsme se samozřejmě i lidské společnosti - přidal se k nám sympatický mladý pár - on z Turecka a ona z Čech. Nakonec z toho bylo asi dvou hodinový posezení. Pak začalo pršet, tak jsme se rozhodli změnit působiště. D. objednal tágo a jelo se do centra, že zajdeme do jednoho super gay baru.

Tam jsme zpívali a tancovali až do rána, bylo to hrozně super, nikdo mě neotravoval. :D Akorát mě dostal jeden Rus, co si všiml mých jizev z dob, kdy jsem se ještě aktivně řezala, jako neříkám, že žiju bez bolesti, doteď občas ulítnu, ale neřežu se. Nějak si nedal vysvětlit že to je fakt minulost a že s tím teď nic moc neudělám, že ruku si kvůli tomu neuseknu. A pak mě zařadil do módního pekla, protože jsem nějak nečekala, že se budu někde "obnažovat" a triko mi neladilo se zbytkem outfitu. :D Teda já nemám problém vypadat že jsem si odskočila z Matějský, ale většinou to má alepsoň nějakej řád, což včera to limetkový tričko celkem narušilo. Ale pořád mi opakoval, jak jsem hrozně hezká, tak se příště asi vyfiknu tak jak chodím normálně a zajdu na drink - dokonce mi dal svoje číslo, že se chce zas vidět. Achjo, proč ti sympaťáci jsou teplí. :D

Vylezli jsme asi v půl 7. Párty hard. Všude světlo. Tak jsem se přecejenom dočkala! Táta mi už psal kde jsem se zas zapomněla, tak jsem nějak ještě zvládla odpovědět a pak mi přijela tramvaj. Hurá domů. Takže teď si tu tak polehávám a koukám na Průměrňáky a HIMYM. Ani na toho Kluse jsem nakonec nešla, měla jsem jít s kolegyní, ale něco ji do toho vlezlo, tak jsem se na to vyprdla.


Měla jsem dovolenou. Celkem 5 dní volna. Uteklo to ani jsem nemrkla a ani jsem nestihla zdaleka všechno, co jsem měla v plánu. Jsem zvědavá jak bude má kariéra pokračovat. Minulý týden se vrátil z dovolený H. a začala nám tam mela. Má nějaký spory s M. Trošku se mi příčí stát takhle mezi nima, mám ráda všechny 3, i když má každý nějaký svoje mouchy, tak jako každej žejo. No a H. už když byla M. u moře tam vyhrožoval, že to její místo dostanu. A příští týden M. skutečně končí.

Hodně jsem o tom přemýšlela a asi bych do toho šla. Teda je pravda, že mi to ještě nebylo oficiálně nabídnuto, ale podle mě mám dost šanci se tam dostat, jen bych musela být zaškolená, ale tak 2/3 těch věcí znám - něco ještě ze svý bývalý práce a něco jsem za ty 2 měsíce odpozorovala. Bylo by to fajn, polepšila bych si finančně, měla služební notebook i mobil a nemusela bych se tak dřít fyzicky. Sice mě to balení objednávek baví, člověk se protáhne, ale občas je to záhul a poslední dva týdny mě začala hrozně bolet pata a blbě se mi takovou dobu stojí.

Takže v pracovní oblasti se teoreticky daří, jen firmou začaly kolovat zvěsti, že končí, tak to mi moc optimismu do žil teda nevlejvá. :D Ale zas z toho co říkal šéf mám dojem, že to je fakt jen fáma.

Chtěla jsem si uklidit. Protřídit všechny věci, aby se mi v tom životě lépe dýchalo. Začala jsem oblečením, něco se mi povedlo vyhodit, něco prodat. Vyřadila jsem "motivační" hadry, do kterých jsem tlustá. Snažím se teď přejít na veganství, tak doufám, že mi to pomůže i něco sundat, jsem tlusťoch. :D Je hrozný, jakej jsem materialista a ke kolika věcem jsem si vypěstovala nějakej vztah a nedokážu se jich vzdát. Teď tu bojuju se dvěma mikinama - jedna HF, ve který jsem strávila dospívání a i kdybych do ni zhubla, tak se na mě rozpadne a pak mikina po Er., kterou jsem mu zabavila loni v práci a odmítla mu ji vydat. Je celá od barvy a malty, není ani nějak hezká a přestala vonět jako on, takže je mi úplně k prdu, ale stejně se ve mně všechno stáhlo, když jsem je hodila na hromadu "vyhodit". Takže jsem je zase vrátila do skříně. Asi pověřím bráchu, aby je vzal a v době mé nepřítomnosti se jich zbavil. Jako mi tehdy vyhodila tchyně tu Er. šedou, to mě málem zabilo, ale taky jsem se přes to nakonec přenesla. A pak jsem taky nakonec zachránila jednu kabelku - je po mámě, není ani nějak vyloženě hezká a loupe se, ale mně se líbí a ráda jsem ji nosila. A když jsem ji chytla, že ji odnesu k popelnici, začaly z ní padat věci, byť jsem ji prošacovala. Tak jsem to vzala jako znamení a nechala si ji. Nezachránila jsem jednu bílou, s tou jsem se styděla jít i k tý popelnici. :D Hodně jsem se s ní nachodila, pamatuju si, jak mi ji loni Er. na Náplavce nosil, abych se nepředřela, vypadal s ní strašně komicky.

Pak jsem si tu vytahala taky sbírku Kinderek. Už mám nafocené a komplet upravené figurky - úspěch. Ale nedaří se mi je naházet na ten druhej sběratelskej blog, srala jsem se s tím přes hodinu, uložila to a i když to v adminu uložený bylo, po aktualizaci stránky je to v původním stavu. Tak nevím, jestli nám ten blog někdy přestane házet klacky pod nohy. No a tak jako se snažím každý den na tom chvíli pracovat, protože vždycky když už jsem se v třízení blížila do finiše, přibyly mi nový hračky. Takže jsem to nikdy nedokončila. A jelikož si to slibuju už nějakých 5 let, tak to letos prostě dokončím a basta.


Celkově mám pocit že jsem to léto nějak proflákala a že se nic moc nedělo. I když asi je to jen dojem, byla jsem dvakrát v divadle na letní scéně, těsně před prázdninama jsme byli na Prachy!!! a na Vinohradech, stihla jsem nějaký ty koncerty, jedno letní kino. Mám za sebou bezva akce, několik domácích i venkovních dýchánků, začala jsem se zas bavit s J., s druhou J. se nám povedlo se několikrát sejít, zase jsme si k sobě našli cestu s A., kterej je sice občas hysterickej, ale kdo není, že. :D Ještě mě čeká cesta na chatu a setkání s nej kamarádkou ze základky, kterou jsem neviděla už zas přes rok, protože byla studovat v cizině. Příští týden se mám dokonce vidět s holkou s FC, kterou jsem taky už asi 5 let neviděla.

Bída to byla teda v oblasti života milostného, na obzoru není absolutně nic, kluci v nový práci jsou zadaný a i kdyby nebyli, tak bych zájem neměla. L. je sice moc hodnej a dobrosrdečnej, ale je trošičku vyhulenej a i když se s ním dá super povídat, tak doma bych ho nechtěla. Navíc vypadá trochu jak můj Ex., ještě než začal kynout. :D H. je fešák, je i chytrej a má úžasnej všeobecnej rozhled, často nám vypráví zajímavosti z nějakých dokumentů, co viděl, ale je stejně starej jako já, takže mi úplně stačí, že mi leze do snů. :D Líbí se mi jeden kolega co sídlí v jiný budově, takže je mi to prd platný, nepřicházím s ním moc do kontaktu. Ale kdybych dostala to M. místo, tak si s ním snad začnu alespoň psát... To je taky hlavní důvod, proč to povýšení chci. :D

Er. jsem poslala do háje, když jsem si to pak rozmyslela, tak měl už změněný číslo. Netuším co s ním je, ani jestli je tady nebo doma. Ale minule se mi stala hrozně zvláštní věc, vracela jsem se domů z práce a šla zadním vchodem. Párkrát jsem ho tu měla a vždycky jsme šli tím předním. No a na takovým pidi obrubníku u předního kdosi seděl. Byl to stopro Ukrajinec, byla vidět jen záda. Přiblížila jsem se ke schránkám, nebyl přes to zábradlí pořádně vidět. Kouřil. Zalil mě děsně zvláštní pocit, že by?! Nakukovala jsem, potichoučku, nenápadně. Najednou ta osoba sebou trhla a to mě vyděsilo a zbaběle jsem utekla. Je to divný, žádný Ukrajince v baráku nemáme a jak seděl na tom obrubníčku, tak to vypadalo, že tam čeká už fakt dlouho, tam normální lidi nesedaj. :D

Minule jsem se proklikávala FB, se přiznávám že občas šmíruju současnou přítelkyni mého Ex., protože si dává občas fotky Stacyny a já jsem ráda, že vidím, že žije. No a minule čumím jak puk, oni se vzali! Jako trošku mě zamrazilo, protože jsou spolu zatím chvíli a já nějak pochybuju, že se tak rapidně změnil. Ta holka vypadá hrozně sympaticky, podle všeho bude dost chytrá, tak doufám, že ji nezačne dělat z života peklo. Jako ne že by si to peklo nějaká nesympatická hlupaňa zasloužila. Kromě teda přemítání, že se asi nikdy neseznámím, protože jsem děsně vybíravá a to co má zájem mě fakt nebere (asi půjdu hledat k branám Ruzyňské věznice :D Ano, potřebuju nějakýho trochu hajzla, nesnáším nudu.) a on už měl za tu dobu co jsme od sebe dva další vztahy, z čehož jeden zakončil sňatkem, mě nejvíc nasralo, že se vzali tam, kde jsme se měli brát my. Skandální!

Je to bídná doba plná zadanejch a teplejch! :D A ti nejlepší asi sedí :DD


Přemýšlím, co ještě tomu virtuálnímu světu sdělím. Mám hodně plánů. Dokončit tu debordelizaci, pokračovat v práci na obchůdku, který chci na jaře spustit, dodělat ty sbírky, trošku zas cvičit. Chtěla bych se naučit odpočívat, dost s tím bojuju, neumím si jen tak lehnout a třeba si číst nebo tak. Furt mám nutkání něco dělat a obvykle ještě několik věcí najednou, takže nic pořádně nedotáhnu do konce.

A tak celkově se nějak hodit do klidu, jsem teď poměrně dost vzteklá a všechno mě sere. Přemýšlela jsem, že bych začala chodit někam na box, abych ze sebe ty emoce vybušila. Dřív než dám někomu přes držku. :D

No, takže tak.

Chtěla jsem fotit další figurky, ale v pokoji mám celý den takovou tmu, že by to nešlo. Ale jo, podzim je dobrej, už se těším, až se zbarví listí. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 petr-foto petr-foto | Web | 2. září 2018 v 20:48 | Reagovat

To je fajne čtení. Baví mě to, a mám pocit, že tě chápu :D

Já po těch dlouhých slunných měsících reaguji na toto pošmourné počasí takovým dojmem, že to, co jsem splnit
chtěl, už splnit nejde. Minimálně v letní záři slunce. Proč to vždycky tak rychle uteče.. jojo, málo žiju, jinak bych se nelitoval.

2 stuprum stuprum | Web | 2. září 2018 v 22:40 | Reagovat

Je to bídná doba plná zadanejch a teplejch! :D A ti nejlepší asi sedí :DD

3 N. N. | 4. září 2018 v 10:19 | Reagovat

Chudáci rodiče, strachovat se o dceru po nocích. A na druhou stranu, ty zase musíš snášet jejich sms atd., ve svých letech. Nebylo by fakt lepší jít už bydlet sama? Vím, že je to drahý, ale vypadá to, že máš hodně kámošů, a spolubydlení ještě nikdy nikoho nezabilo. A člověk zas trošku jinak "dospěje", když se konečně trhne a vyletí z hnízda.

4 K. K. | E-mail | Web | 4. září 2018 v 12:56 | Reagovat

[3]: Nasim to nevadí. Nebo jako přepadení už za sebou mám, tak se prostě sem tam zkontrolujeme. Nové bydlení je v plánu na příští rok, pokud vše klapne. Sama to neutahnu a člověk, se kterým jsem předběžně domluvená ma teď dost dluhů tak si je nejprve musi vyřešit. Ostatně, já díky tomu podrazu v bývalé práci taky, takže to je teď na řadě. Jinak vím jaký to je z hnizda vylitnout, taky už mám pár let za sebou co jsem bydlela jinde, jen to neklaplo.

5 Sugr Sugr | E-mail | Web | 4. září 2018 v 18:20 | Reagovat

Ta fotka vitamínu B nemá chybu! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama