Chinaski

26. 10. 2012 - hlasování VIP klubu Chinaski

10. listopadu 2013 v 21:33 | K.
Po strašně dlouhé době jsem se opět mohla vypravit na další sraz báječného fanclubu Chinaski - od léta přejmenovaného na VIP klub. Už po 4. jsme se vydali hlasovat pro naše miláčky (pardón, za toto familiární označení :D) do Slavíka. Spicha jsme měli tradičně na Florenci u Billy - v 15:00.

V zásadě chodím včas, nejlépe ještě s malou rezervou. Tentokrát jsem ale debil, takže jsem nemohla najít klíče a ujel mi autobus. Na metru jsem pak ještě nemohla najít správný výlez... No, bylo mi z toho poněkud trapně. Naštěstí jsem nebyla jediná, kdo nestíhal, takže mi nikam neutekli. :)

13. 7. 2011 - Sraz VIP clubu Chinaski

10. listopadu 2013 v 21:14 | K.
Pětileté fungování skvělého fanclubu Chinaski, který vedou 4 ještě skvělejší ženy, si zasloužilo velkolepou oslavu! I přesto, že se konala pátek 13., žádná pohroma se nekonala a troufám si říct i za ostatní, že jsme si ji moc užili!

20. 8. 2011 - Po téměř roce na Chinaski

10. listopadu 2013 v 20:59 | K.
I přes to, že Chinaski loni na Okoři býti neměli, na tento festival jsem se chystala... O to víc jsem se díky jeho zrušení těšila na ten letošní... Navíc, mít Tomáše Kluse s Jirkou Kučerovským a Chinaski na jednom pódiu, kousek od domova v prostředí úžasné zříceniny, bylo více než lákavé!

Jenže, kdo mě už zná, ví, že nic není v mém případě úplně snadné... Nejsem člověk movitý a přítel čekal na výplatu, aby lístky mohl koupit... Výplata přišla, ale já vždycky prohlásila: "Skočíme tam až zítra, dneska se mi nechce!" (Jaká otřesná dálka ty dvě stanice tramvají... :). Když jsme tedy ve středu skočili, lístky nebyly... Paní ve Fortuně nás hodně rozesmutnila.. Začala jsem všechny bombardovat voláním o pomoc (tímto chci poděkovat fanclubákům, kteří mi se scháněním pomohli, či se pokusili :). Naštěstí ještě ten večer zřejmě propadly nějaké nevyzvednuté rezervace a lístky BYLY!

5. 8. 2011 - Slezina č. 3

10. listopadu 2013 v 20:52 | K.
Jak jste si asi mnozí z Vás všimli, poslední dobou jsem akce okolo našich milovaných bratrů zanedbávala. Nebylo to proto, že bych na kapelu, její písničky a v neposlední řadě milé fanoušky zanevřela, ale díky maturitě nebyl čas, a pak bohužel ani peníze... Proto jsem se na Slezinu těšila víc, než na jakkýkoliv jiný koncert nebo sraz. Především jsem se těšila na své kamarádky, a na to, jak svému příteli umožním nové a nevšední zážitky.

3. 3. 2011 - Slavnostní premiéra filmu Autopohádky

10. listopadu 2013 v 20:30 | K.
Lístek na premiéru filmu Autopohádek jsem získala od našeho drahoceného fanclubu. Zde bych Vám průběh večera ráda převyprávěla.

Nechci vám, co jste ještě neměli možnost film vidět, nějak výrazně odkrývat jeho povedenost, jistě to ještě dva týdny vydržíte, ale přece jen mi dovolte pár postřehů popsat


19. 11. 2010 - Hlasování do Slavíka

10. listopadu 2013 v 20:21 | K.
Na Slavičí mejdan jsem se těšila už koncem pražského koncertu. I když nebylo jisté, zda se vlastně hlasovat půjde, já věděla, že TNŽ to pro nás určitě připraví. :)

Opravdu krátce po skončení turné přišla pozvánka, kde jsme se dověděli, že jako bonus půjdem pak do utajené hospůdky, kam dorazí i kluci. :)

Akce byla veřejná, z čehož jsem měla trošku strach (představila jsem si těch 10 000 lidí z Výstaviště, jak budou chtít jít pařit :) - což o to, ty hlasy by se hodily, ale představa, že se pak nacpem do nějaký hospody. :)

24. 10. 2010 - Bobci a Škochovi

10. listopadu 2013 v 20:05 | K.
I přes to, že teď všichni žijí především turném celé kapely, dovolím si napsat reportáž trochu od jinud.

Dne 24. října se konal v Praze koncert dětského sboru Bobci, který jsem navštívila... Možná se většina z vás teď ptá, proč zmiňuji Bobky na fanclubu Chinaski... Odpověď je jednoduchá - s tím to sborem spolupracují Ondra i Štěpán Škochovi.

O této události jsem se dočetla u Ondry na facebookovském profilu (žijeme totiž digitálně) a neb mé nedělní odpoledne bylo volné, do budoucna chci vystudovat pedagogickou školu s nějakým uměleckým zaměřením a po Chinaski se mi už zastesklo, neváhala jsem a s kamarádkou Týnou vyrazila vstříc něčemu novému.

14. 10. 2010 - Ani v Praze Není na co čekat

10. listopadu 2013 v 19:56 | K.
Když jsem loni odjížděla z Loun, kde proběhl koncert těsně za skvělou Slezinou, při kterém fanclubáci obsadili první řady a celou hodinu dělali neskutečnej kotel, byla jsem přesvědčená, že tuhle atmosféru už nic nepřekoná... A jak šel čas, má domněnka se potvrzovala... Absolvovala jsem několik festivalů, Pražský klubový speciál (i když ten poslední byl velice povedený, stejně Louny měly malinko navrh...), Autopohádky pod šiřým nebem, ale stále nic se tomu městu pro blbouny (jak vtipně poznamenal Ota) nevyrovnalo... Až 14. 10. 2010 přišel osudový zlom! :)

27. 9. 2010 - Slezina - Generálka tour v Pardubicích

10. listopadu 2013 v 19:27 | K.
Až téměř do posledního dne byla moje účast na Slezině nejistá... Naštěstí byl osud milosrdný a i já si mohla začít odpočítávat dny do odjezdu...

19. 6. 2010 - Krušovice

10. listopadu 2013 v 18:51 | K.
Marně pátrám, kdy jsem naposled byla na pořádném koncertě... Autopohádky ve Hvězdě byly samozřejmě velice fajn, ale vyblbnout se při nich moc nedá... Tomáš Klus, na kterého pravidelně jezdím, má vystoupení moc klidné, takže člověk si taky nezaskáče, takže poslední pořádný koncert datuju na 26. 11. a to už je secakramentská doba!

 
 

Reklama