Chinaski

16. 5. 2010 - Autopohádky pod širým nebem

10. listopadu 2013 v 18:35 | K.
Dozvěděla jsem se, že Chinaski se chystají reprízovat Autopohádky v oboře Hvězda. Vzheldem k tomu, že to mám prakticky za domem, rozhodla jsem se symbolicky oslavit narozeniny přímo tam. :)

25. 2. 2010 - Purum

10. listopadu 2013 v 18:18 | K.
Chinaski jsem neviděla tři měsíce, což je poměrně dlouhá doba... Ale absolvovat několikahodinové vyhlašování cen, jen abych viděla 3 písničky... Nechtělo se mi... Když jsem se dozvěděla, že mimo kluků tam bude vystupovat i Tomáš Klus a Daniel Landa, začala jsem se trošku těšit.

26. 11. 2009 - Klubový speciál LMB II.

10. listopadu 2013 v 18:16 | K.
Neb jsem z předešlého dne měla poněkud smíšenější pocity, tentokrát mé těšení na večer nebylo tak intenzivní... Což je nezvyklé...

Vyrazila jsem směrem k Lucerně, kde jsme měli sraz s ostatními fanklubáky. Sešla se slušná parta lidí, takže nám čekání na otevření klubu rychleji uteklo. Obhájili jsme první řadu :) a odpočítávali poslední minuty do začátku...

25. 11. 2009 - Klubový speciál LMB I.

10. listopadu 2013 v 17:55 | K.
Na středu 25. 11. jsem se dlouho dopředu těšila... Nejenom, že tento den slavím své jmeniny, ale hlavně jsem je mohla oslavit na Chinaskiho koncertu - předposledním vystoupení Klubového speciálu, který jsem ještě neměla možnost navštívit.

16. 11. 2009 - Hlasování do Slavíka a drink s Chinaski

10. listopadu 2013 v 2:11 | K.
Společné hlasování pro naše milovaný Chinaski ve Slavíkovi a následné posezení v hospůdce i s některými členy mi přišel, jako velice dobrý nápad. Potvrdila jsem svou účast a začalo se s menší soukromou organizací, aby Zuzu mohla u nás přespat a já nemusela ten den do školy... Naštěstí, naši byli docela vstřícní a tak mi nebránilo nic k tomu, abych 16. 11. strávila den s fanclubákami!

Sešly jsme se s Verčou a Zuzkou a vyrazily na Florenc, kde jsme zapadly do Mekáče na oběd a po chvilce se tam ukázala i Elis. Seděly jsme, cpaly se a povídaly si...

9. 10. 2009 - Klubová noc

10. listopadu 2013 v 0:41 | K.
Asi bych to nebyla já, kdyby plánování koncertu proběhlo bez komplikací... O Klubové noci jsem věděla nějaký ten týden dopředu a musím říct, že jsem se na ní dost těšila. Palác Akropolis, kde naši bratři měli vystupovat patří mezi mé nejoblíbenější kluby, až jsem tam byla jen jednou... Vstupné 150,- mi přišlo jako lidová cena, a navíc se mi líbilo, že peníze půjdou na dobročinnou věc... S Míšou jsme se moc těšily. Táta mi dokonce přislíbil zapůjčení svého drahého fotoaparátu, abych konečně udělala nějaké publikovatelné fotky...

26. 9. 2009 - Vydařené vinobraní v Litoměřicích

10. listopadu 2013 v 0:21 | K.
Jak je mým dobrým zvykem i před litoměřickém festivalu jsem onemocněla... Navíc mě příšerně bolely klouby a ozýval se mi zánět v dlani... "Vykoupala" jsem se ve Voltarenu a šla spát...

Ráno mi bylo docela fajn, sice vstávat v sobotu v 7 ráno je sebevražedný, ale pomalu jsem se začínala těšit... Vždyť je to poslední festival našich bratrů a navíc tam bude i Tomáš Klus s Jirkou Kučerovskym.

5. 9. 2009 - Berounské letorosty

9. listopadu 2013 v 23:53 | K.
Na festival v Berouně, který se konal 5. září jsem se těšila už od června… Jaké proto bylo zklamání, když jsem se týden před akcí dozvěděla , že můj doprovod si jede do Neměcka… Nastalo dilematické rozhodování, jestli se na Beroun vykašlat a ušetřit peníze na jinou akci, nebo překecat někoho, kdo by jel se mnou a doufat, že finanční situace nějak sama vyplyne… Vyhrála samozřejmě možnost druhá a já jemně přesvědčila mladšího bráchu, že absolvování festivalů není k zahození.

Den před Letorostama jsem ale chytla nějakou rýmu a ve večerních hodinách mi stoupla teplota. Přece se nenechán odradit blbym nachlazením! Vypila jsem nechutnej nápoj z šumivých tablet a šla spát.

22. 8. 2009 - Okoř

9. listopadu 2013 v 23:47 | K.
Celá natěšená jsem vyrazila v 8:30 z domu... Čekal mě náročný den, na který jsem se docela těšila. Vyzvedla jsem Zuzku na Čerňáku a jely na Dejvickou, kde jsme počkaly na zbytek chatky č. 31 a vyrazily autobusem směr Okoř... Pravda, do autobusu jsme se dostaly poněkud nepoctivě (předbíhat se holt musí, ale celou frontu? no..) Krátce před 12:00 jsme byly na místě. Do areálu ještě nepouštěli a já stejně musela čekat na Janču, která zařídila dvě akreditace.

15. 8. 2009 - Louny - město pro blbouny

9. listopadu 2013 v 23:38 | K.
Protože slezina už skončila a většině fanclubákům se domů nechtělo, jelo se do nedalekých Loun, kde kluci večer vystupovali... Každý se musel dopravit na vlastní pěst. Já, Šaffy, Míša, Zuzka, Verča, Péťa, Dany a její maminka, jsme se vydaly na autobusové nádraží. Autobus nám jel celkem brzo, takže jsme za chvíli byly v Lounech.

Šaffy jela do Prahy a my šly hledat ubytování... Penzion jsme zamluvený měly... Našly jsme ho vcelku rychle, zavolaly jsme majitely a ten nás okamžitě zavedl na pokoje. Vypadaly pěkně a dokonce jsme ho přemluvily na studentskou slevu.

 
 

Reklama