Chinaski

14. 8. 2009 - Slezina fanklubu

9. listopadu 2013 v 23:28 | K.
Chinaskiho slezina myslím veškeré očekávání předčila... Pro ty, co tam nebyli, i pro ty, co byli a chtějí trošku zavzpomínat...

Na Kamenčáku jsme se sešli v hojném fanclubáckém počtu kolem 15:00. U vchodu jsme vyfasovali pásky a klíč od chatek a několik dalších pokynů... S Péťou, Zuzkou a Verčou jsme se šly pomalu ubytovat do naší chatky. Po prohlídce všech koutů a zákoutí, které naštěstí neskrývaly žádného pavouka či jinou havěť, jsme vyšly na terasu a pozorovaly překrásné okolí areálu...

3. 7. 2009 - Creamfields

9. listopadu 2013 v 23:10 | K.
Když jsem někdy na jaře zjistila, že v Břeclavi vystoupí v jeden den moje 2 nejoblíbenější české kapely - Chinaski a Animé, byla jsem rozhodnuta tam jet. Jenže fakt, že Břeclav mám trošku z ruky mě srazil zpátky do reality, stejně tak jako to, že bych ani neměla s kým jet... Nevadí, takových festů a koncertů ještě bude...

Asi o měsíc později jsem se domlouvala se dvěma ségrama z fanclubu, že bychom tam nakonec vyrazit mohly. Jenže cena za lístek se nebezpečně zvyšovala a mě by ten výlet vyšel i s cestou, ubytováním, jídlem apod. skoro na 2000,- a to není částka zrovna malá... Tak jsem se už podruhé rozumě rozhodla, že prostě nikam nepojedu...

16. 6. 2009 - Kavárna POTMĚ

9. listopadu 2013 v 22:51 | K.
Dne 16. 6. jsem se s pár dalšími nadšenci zúčastnila koncertu na podporu nadace Světluška, která pomáhá nevidomým. Byla jsem den před tím na Tomovi Klusovi, takže jsem se už nemusela stresovat s případným zablouděním a minutím kavárny...

6. 6. 2009 - Avon pochod

9. listopadu 2013 v 22:37 | K.
Ach ano, po dlouhé době jsem konečně zase mohla vidět kluky.
A když Chinaski, tak jedině na Živo! Počasí nevypadalo zrovna přívětivě, ale to nás nemohlo odradit.

Kolem 13:15 jsem už čekala na kamarádku Zuzku, která kluky na živo nikdy neviděla, na Zličíně. Potom jsme počkaly ještě na Hanku, Šaffy a MartinkuL. Sešly jsme se krátce po půl 2 a nic nám nebránilo vyrazit Vzhůru do nekonečna, a ještě dál, nebo spíš metrem na Náměstí Republiky.

5. 5. 2009 - Zachraňovali jsme Rock Café

9. listopadu 2013 v 22:11 | K.
Dne 5. 5. jsem se zhruba kolem 16. hodiny vydala společně se dvěma kamarádkama na tramvaj a jely jsme podpořit RockCafé. Nebylo mi zrovna nejlíp, měla jsem teplotu a sem tam mě zachvátil parádní kašel, ale přece si tuhle akci nemůžu nechat ujít.

Na místě kromě nás, pár lidí a spousty policistů, nikdo nebyl. Aby taky jo, když bylo asi 16:30 a začátek akce byl naplánovaný až na 18:00. Po asi hodině se lidé začali scházet, někteří vybavení transparenty. Vládla příjemná atmosféra a policajti se začali množit. Krátce po naplánovaném začátku koncert začal.

29. 4. 2009 - Autopohádky v Praze

9. listopadu 2013 v 21:54 | K.
29. 4. nastal další den D. Naplánovala jsem si, že vyrazíme brzo, abychom opět nepřišli pozdě. (Sice do Hybernie nám to trvá asi 30 minut tramvají, ale stejně :) ).

To bych nebyla já, aby to nebylo bez komplikací. Den před tím jsem nemohla najít nabíječku na foťák. Skoro do 22:30 jsem převracela pokoj vzhůru nohama. Nakonec jsem jí našla na svém místě ve skříni. (Koho by ale napadlo, že je uklizená, co?). Mohla jsem s klidným pocitem jít spát a těšit se na další den.

15. 4. 2009 - Autopohádky v Písku

9. listopadu 2013 v 21:13 | K.
Když mi den po koncertě Tomáše Kluse přišel mail z FC, že jsem se stala šťastnou majitelkou lístků na Autopohádky do mého oblíbeného Písku, měla jsem pocit, že se mi začíná, v jinak nudném životě, docela dařit. Táta přilíbil svou účast a auto a já se nemohla dočkat. Co bych byla za fanynku, kdybych si občas za klukama někam nezajela, že? Navíc město

Písek patří k mým nejoblíbenějším, neb u něj jsme měli chalupu a vždycky jsme s babičkou dělali výlety vláčkem.
Středa se pomalu blížila a já cítila tu příjemnou nervozitu. Od generálky uplynul nějaký ten čas a mně se po bráškách začalo stýskat. Ve škole jsem neustále odpočítávala ubíhající minuty a těšila se na večer.

27. 2. 2009 - Generálka Autopohádek

9. listopadu 2013 v 19:26 | K.
Začátkem letošního roku jsem se stala řádnou členkou FC. Doufala jsem, že co nejdřív bude nějaká fajn fanklubácká akce. A dočkala jsem se.

Právě jsem přijela z mojí první akce pořádanou FC. Měla jsem kliku, že zrovna dneska mám prázdniny, takže jsem s kámoškou mohla už v 11:45 dát sraz před naší bývalou základku a vyrazit vstříc velkoměstu. Bála jsem se, že s naším orientačním smyslem cíl naší cesty prostě nenajdeme. Šlo to líp, než jsem čekala. Zhruba v půl jedné jsme byly v metru a jely na Ládví.

22. 1. 2009 - RGM ceny Óčka

9. listopadu 2013 v 19:18 | K.
Krátce po 14denní chřipce jsem se s kamarádkou vydala na Výstaviště, kde proběhlo předávání hudebních cen Óčka. Chinaski byli v nominaci na kapelu roku a Michal dokonce i na zpěváka.

Během své vážné a útrapné nemoci jsem si udělala radost a koupila si opožděně k Ježíšku foťáček. Malý červený Nikon rozhodl, že na koncert se zkusíme prodrat do předních řad.

15. 12. 2008 - Vánoce v Opeře

9. listopadu 2013 v 19:08 | K.
Protože se mé nadšení ohledně Chinaski rychle rozneslo po okolí, díky kamarádce jsem se na poslední chvíli dozvěděla o akci "Vánoce v Opeře". Nedalo mi moc práce ukecat spolusedící z lavice a ač kluci měli zpívat jen jednu písničku - Hvězdy nad hlavou, neváhala jsem 190,- (dražší lístky už nezbyly - zaplať za to :D) obětovat a vyrazit.

 
 

Reklama