Divadlo

Partička - Valentýnský speciál v divadle Broadway

10. února 2015 v 16:06 | K.
Je docela strašidelné, jak ten čas děsně letí. Pamatuji si, když Partičku začali dávat v tehdy v TV. Bydlela jsem mimo domov a nenechala si ujít jediný díl. Hry jsme potom hráli s kamarády, kteří se k nám na skleničku vína chodili zahřát.

Moc jsem tenkrát chtěla na natáčení vyrazit, ale protože jsem byla bez práce, nějak se mi nechtělo utrácet za lístky. Pak jsem postupně na pořad přestala koukat a nakonec ho přestali i natáčet. Jediný pořad, na který jsem nezanevřela, bylo mé oblíbené TELE TELE, bez kterého si už teď neumím pomalu představit den. S bráchou si ho každý večer pouštíme před spaním a i když je část vtipů naprosto stupidních, výborně se pobavíme.

Celkově mám jednotlivé účinkující ráda - Igor hrál v Pravidlech lžích (jeden z mých nejoblíbenějších filmů vůbec) a jednou jsem ho viděla na divadle, kde byl naprosto famózní, Michal se mi líbil už jako malýmu špuntovi ve Sněženkách, Richarda jsem si oblíbila v záznamu z Draculy a Ondra si mě získal právě v Partičce.

Protože se mi stále nedaří vyrůst z puberty, vždycky si takhle nějakýho umělce oblíbím a strašně dychtím po tom, se s ním vyfotit. No tentokrát los padl na Michala, přestože jsem vždycky měla raději Geňu... A tak jsem loni koupila dva lístky na Partičku a nemohla se dočkat až na ni zajdeme...

Divadlo Palace - Prachy!!!

16. ledna 2015 v 11:43 | K.
Koncem loňského roku jsme já i brácha oslavili svátek. Jeden z dárků byly i lístky do divadla na hru dle našeho výběr. Já jsem zvolila trochu smutnou komorní Kočku na kolejích ve zkušebně Divadla na Vinohradech, brácha šáhl po komedii Prachy!!! s Ondřejem Vetchým v hlavní roli.

A tak jsme se včera sešli na Václaváku a vyrazili vstříc novému kulturnímu zážitku. Jediné, co jsem dopředu věděla bylo místo, kde se přestavení odehraje a že uvidím na živo Vandu Hybnerovou a právě Ondřeje. Nečetla jsem si ani děj, ani žánr, zkrátka jsem se rozhodla nechat se úplně překvapit.

Divadlo Na Zábradlí - Platonov je darebák

30. května 2014 v 23:57 | K.
Když jsem se dozvěděla, že hra, ve které hraje můj ze všech nejoblíbenější (David Švehlík), bude mít derniéru, neváhala jsem ani chvíli a zakoupila dvě vstupenky na reprízu, která se odehrála 28. 5. 2014.

Nebyla bych to já, kdybych sama sobě nezpůsobila nějaké menší komplikace - celou dobu jsem žila v domění, že návštěva divadla proběhne ve čtvrtek a vůbec mi nebylo divné, že to s datem na vstupence nějak nesedělo... Nebýt kamarádky, která mi v úterý večer zavolala, abychom si domluvily sraz, klepala bych na divadelní dveře o den později.

Naštěstí jsme se tedy ve středu krátce před 19:00 úspěšně dopravily na místo nového kulturního zážitku...

Divadlo na Vinohradech - Rebeka

28. listopadu 2013 v 18:06 | K.
Návštěvu tohoto, pro mě doposud pouze zvenčí známého, divadla jsem dostala od rodiny k svátku. A tak jsem, vybavená větrovými bonbóny a papírovými kapesníčky, vyrazila směrem k novému kulturnímu zážitku.

Deštivé dny s Davidem Švehlíkem a Richardem Krajčem!

10. listopadu 2013 v 22:13 | K.
Davida Švehlíka jako herce obdivuji už asi 7 let. Za celou to dobu se mi povedlo vidět téměř všechny filmy/seriály, kde hrál, ale stále jsem neměla štěstí na to, ho vidět živě - a to nejlépe v divadle.

Ovšem i já jsem se dočkala a 1. září 2013 navštívila hru Deštivé dny, kde účinkuje s Richardem Krajčem. A proto bych si dovolila se o tento zážitek podělit.

Cabaret Calembour

10. listopadu 2013 v 22:03 | K.
Cabaret Calembour se skládá ze dvou částí.

 
 

Reklama