Projekt 52

Týden 39., 40., 41. a 42.

21. října 2016 v 14:12 | K.
Obvykle jeden díl Projektu obsahuje dva týdny. Tentokrát jsou tu čtyři. Nestíhám. A přiznám se, že mě to teď ani nebaví. Dostala jsem se do stavu, kdy jsem přetažená. Poslední dovolenou jsem měla loni v prosinci. Chtěla jsem si pár dní vzít letos v létě nebo v září a vypadnout někam s Er. Ale díky jeho nenávratu jsem to prostě prošvihla. A teď je zas ve firmě takový práce, že je mi blbý se jí vyhýbat, kor když bych musela být doma a tam bych si fakt moc neodpočinula, protože je furt plný byt lidí. Do toho mě skolila nějaká nemoc, vypadá to na pozvolna se rozjíždějící zánět ledvin a tak prostě jen tak přežívám... :D

23. 9. 2016


Z práce jsem dostala propustku brzo.
Doma jsem se vychystala a hurá na párty do hasičárny, kde V. slavila narozeniny.
Po sto letech párty bez skandálů! :D

Týden 37. a 38.

22. září 2016 v 19:07 | K.
Končí léto. A já jsem za to ráda. První půlka toho letošního byla naprosto bezchybná, hezká. Ta druhá byla příšerná a já jsem fakt vděčná že se ji vzdaluju a vzdaluju a vzdaluju... Podzim mám ráda. Mohu nosit svetříky a mikiny, neobtěžuje mě hmyz a tak celkově si tohle období asi užívám víc než "prázdniny".

Tenhle díl Projektu stojí za prd. Nemám formu, fotky nejsou nic moc, několikrát jsem dokonce cvakla jen tak něco, aby se neřeklo. Popisky dělám po pár dnech, takže jsem zvědavá, jestli si vůbec vzpomenu na to, co se dělo. Nevadí, ono se to zlepší. Jako všechno.


9. 9. 2016


V práci jsem byla sama. Udělala jsem proto nezbytnosti a pak se vrhla do četby knížky "Jak si správně přát".
Rozečetla jsem ji už loni, ale až teď se mi povedlo ji dočíst.
No a hned jsem si "přivolala" jednoho pózujicího motýlka. :)))
Večer jsem výjimečně byla doma. A nějak mi to ani nevadilo.

Týden 35. a 36.

8. září 2016 v 18:39 | K.
A máme tu září. Nějak to všechno strašně letí. A já jsem za to vlastně hrozně ráda, protože aspoň se tomu příšernýmu srpnu vzdaluju a vzdaluju... Ale abych pomalu začala koukat, co komu k Vánocům, že...

Mám za sebou opravdu dva pestrý týdny. Vždycky jsem to tak měla. Najednu stranu jedna katastrofa za druhou, nadruhou naprosto dokonalý chvíle, kterým se jen těžce něco vyrovnává. Vím, že Er. žije. Vím, že je to zbabělec. Taky vím, že si ho žena zamkla doma a píše mi zajímavý zprávičky. A jak řekl H.: "Prosímvás, za dvě hodiny může být všechno jinak." Dneškem nějak zmizela ta prázdná díra uvnitř. Je to asi díky tomu, co mi včera H. řekl. To že mi člověk, který o našem "vztahu" nevěděl potvrdil to, co jsem si celou dobu myslela a co ze mě i přesto všechno dělá vítěze. A to je hrozně fajn pocit. K událostem, který mě netěší, patří taky to, že dneska odjíždí Fí. studovat do zahraničí. Seznámili jsme se před rokem, ale bavit se začali až nějak letos. Našli jsme v sobě vzájemnou důvěru a já jsem mu opravdu za mnohé vděčná, protože tu pro mě kdykoli jsem potřebovala byl. Ale ono to uteče a brzo zase budeme spolu. A vůbec, stejně je to můj budoucí manžel, tak o co jde, že. :)))

Z těch pozitivních - zjištění, že mí přátelé jsou opravdoví. Nevím, kde bych teď bez nich byla. Ať jde o ty chlupatý hafany, který mi dávají každý den najevo jak mne milují, nebo o ty lidský. Již zmíněný Fí., A. který mi v úterý na Náplavce zase dal to co jsem v tu chvíli potřebovala, K. která ty moje psychologický úvahy na FB pravidelně čte a spousty dalších. Vrátil se mi do práce Žirafáček. Vidina toho, že se mi tenhle pracovní kolektiv, pro který jsem žila (já + Žirafáček + Er.) ze dne na den sesypal a zůstala jsem jediná, byla opravdu smutná. Takhle sice nejsme komplet, ale i tak jsem moc vděčná za to, že aspoň jeden z nich přestal trucovat a zase tu spolu jsme. Navíc taky patří k těm nejbližším přátelům. Byla jsem na Chinaskách. Po strašně dlouhý době. Vyřvala jsem si hlasivky a pohla si s kyčlí, která mě zlobí. A je mi to jedno, protože to za to stálo. A byla jsem na Redhotech. A to je prostě událost, která zastíní všechno to zlý, co se teď děje.

26. 8. 2016


V práci jsem si hrála na detektiva.
Kolegyně J. mi moc nepomohla, protože díky tomu, že ji to přišlo stejně "jasný" jako mně, vzbudila ve mně další záplavu marných nadějí. Před odchodem domů jsem si vyvenčila svoje černý komando. Nevím kde bych teď bez těch psů byla...
A večer hurá na Náplavku s Fí., Ma. a H. Zdařilej večer!

Týden 33. a 34.

25. srpna 2016 v 21:23 | K.
Už jsem od několika lidí slyšela, ať napíšu knihu. Nemám literární ambice, protože egoisticky umím psát tak akorát sama o sobě a nemyslím si, že by tyhle žvásty byly hodný nějakýho oficiálnějšího vydání, stačí že tím krmím blog. Nevím kolik z vás obětovalo drahocenný čas k přečtení předchozích dvou článků, kde popisuju co se stalo/děje... Od doby, co jsem ho zveřejnila mě napadají další a další teorie a tak vůbec, až si říkám, že už mi z toho možná šiblo. Ale to nevadí, šibnutý by mi mohlo být lépe. A říkám si, že jestli to všechno ve zdraví přežiju, tak se fakt do nějaký knihy pustím, protože tohle člověk prostě nevymyslí...

No, každopádně to má celý jeden následek, tenhle díl projektu jsem totálně zanedbala a jdu ho psát právě teď. A protože mám teď ještě pořád plnou hlavu toho "kde je ten zmetek Er." nevím, jestli se zmůžu na nějaký inteligentní popisky, jelikož si u některých dní nemůžu absolutně vybavit, co se dělo.

12. 8. 2016


V práci jsem se zřejmě snažila o maximální profesionalitu.
A večer hurá na pivo. S T. jsme chtěly jít do "naší" hospody, ale bylo plno, tak jsme se přesunuly do jiný, kde byla část naší party. Chtěla jsem se trochu připít, ale byl tam tak děsnej číšník, kterej byl furt někde v tahu, takže jsem měla akorát dvě piva. A navíc hnusný.

Týden 31. a 32

13. srpna 2016 v 14:25 | K.
"Dej si pozor na to, co si přeješ, mohlo by se ti to splnit." To si říkám dost často a tento týden pociťuji, jak moc pravdivý to je... Děsí mě to. A vyčerpává... To mám za to že jsem si posteskla, jak mé osobní VKV skončily. A teď je všechno zpátky, v podobě, kterou jsem si ani představit nedovedla...

29. 7. 2016


Další z dílu "Holka na vdávání." :D
Měla jsem za sebou příšernou noc, nejdřív jsem nemohla usnout, pak jsem měla strašnej strach (a to celkem bez důvodu, ale nedalo se s tím nic moc dělat) a v půl 4 ráno přišel domů na plech opilej brácha, takže jsem jako vzorná sestra hlídala jestli žije. Naštěstí jsem dostala v práci volno, takže když jsem se vyhrabala z postele, dala jsem se do úklidu a pak na přání bráchy upekla štrůdl. Ten byl na chuť sice dobrej, ale nějak vytekl a pak se prostě nějak rozteklo to těsto a bylo jako syrový. :D No a večer hezky pěkne do Sokolovny, ať z toho posledního volnýho dne taky K. něco má že...

Týden 29. a 30.

30. července 2016 v 12:51 | K.
15. 7. 2016


Bylo toho na mě trochu moc, tak jsem zalarmovala Fí. a vyrazili jsme na pivo. Našli jsme takovej příšernej pajzl. :D
Pivo tam měli hnusný a ještě nás hrozně brzo vypakovali. Což bylo dobře, protože jsem stejně musela být brzo doma.
Já mu vysypala všechno co mě trápí i těší kolem Er. a chudák Fí. na mě jen vyděšeně zíral. :D
Aneb - rozhodně nemůžu říct, že bych se nudila.
A konečně jsem to řekla doma. Tak.

Týden 27. a 28.

21. července 2016 v 11:21 | K.
Přátelé, mám za sebou asi nejvíc zlomový dva týdny za tenhle rok. Vlastně ne asi, ale určitě. Člověk by ani neřekl, co se dá všechno semlet a jak to dopadlo... A jak to teprve dopadne...Snad raději nepřemýšlet. Přiznám se, že jsem z toho všeho už tak vyčerpaná, že tím lehce zazdívám ten pocit štěstí, který se zevnitř ozývá... (Rozepsáno už minulý čtvrtek...)


1. 7. 2016


Pracovní rande. S F. Asi nadobro poslední.
A protože mě ten zmetek nasral, zalarmovala jsem Fí. a hurá na Náplavku!
Bála jsem se, že si budu akorát stěžovat, ale nakonec to bylo úplně jinak. Po chvíli se přidal i H. a byl z toho moc fajn večer.
A protože jsme s Fí. měli chuť pařit, zašli jsme ještě do Friends. :D
A po sto letech jsem v nočce neusnula! :D

Týden 25. a 26.

30. června 2016 v 19:49 | K.
Po téměř roce mám za sebou plodný-blogový měsíc. Mám takový binec v hlavě, že to není snad ani možný, takže jsem svůj virtuální deníček začala využívat k jakési terapii. Škoda, že to moc nepomáhá k tomu, si myšlenky srovnat tak, abych věděla, co mám dělat, aby to bylo správný, ale nechám se překvapit. Pokud vše vyjde tak, jak jsem začala drze předpokládat, a jak mi napovídá intuice (a že ta mrcha má většinou pravdu), nakonec to bude všechno fajn.

Jediný v čem jsem teď maximálně a upřímně šťastná je moje práce. Nejenom, že začala okurková sezóna, takže až na nějaký výjimečný situace máme krásnej klid na to všechno stíhat, ale od té doby co nastoupil R. a vrátil se Er. je to prostě všechno hrozně super. Poslední měsíc mi navíc pravidelně chodí pomáhat kolegyně J. a teď k nám nastoupil nováček M., který vypadá, že taky nezkazí žádnou legraci.

17. 6. 2016


Pátek byl zdařilý od rána až do konce. V práci jsem měla úkolů spíš míň, takže jsem se potom zašila k R. do skladu a "fandila mu" (takhle nazývám to, když si k němu sednu, piju kafe/pivo, kouřím a on maká :D).
Ještě předtím jsme fotili nějaký věci na Aukro a u toho jsme se taky dost pobavili.
Byl tam s námi i Er. a já si to maximálně užívala.
V 16:00 jsem se sešla s A. a vyrazili jsme na Pizza fest. Přidali se ještě Fí. a M.
Po festu se začalo vyjasňovat, takže jsme to zakempili na Náplavce...
A vůbec, o pátku jsem se rozepsala tady.

Týden 23. a 24.

16. června 2016 v 19:28 | K.
3. 6. 2016


Takový líný pátek... I Marjánka to raději zalomila u mně v kanclu.

Týden 21. a 22.

5. června 2016 v 19:48 | K.
20. 5. 2016


V práci byla potřeba vybalit strašně moc stolních kalendářů. R. nedorazil, tak to bylo na mně. Říkala jsem si, že to bude brnkačka... No, strávila jsem tím asi 6 hodin. :D Musela jsem vypadat opravdu nádherně, protože mi Er. přišel "vynadat" ať se na to už vyseru a jdu si dát kafe. :D
No a místo toho, abych šla jako slušná holka brzo spinkat, čekala mě symbolická oslava narozenin.
Prošli jsme se do hospody v Sobíně a bylo to moc fajn. :)
A na fotce jsou kachny, který mě přišli pozdravit na zastávce :D Ta jedna za mnou fakt přilítla na zídku, kačer to nestihl, přijel bus.

 
 

Reklama