Projekt 52

Týden 29. a 30.

30. července 2016 v 12:51 | K.
15. 7. 2016


Bylo toho na mě trochu moc, tak jsem zalarmovala Fí. a vyrazili jsme na pivo. Našli jsme takovej příšernej pajzl. :D
Pivo tam měli hnusný a ještě nás hrozně brzo vypakovali. Což bylo dobře, protože jsem stejně musela být brzo doma.
Já mu vysypala všechno co mě trápí i těší kolem Er. a chudák Fí. na mě jen vyděšeně zíral. :D
Aneb - rozhodně nemůžu říct, že bych se nudila.
A konečně jsem to řekla doma. Tak.

Týden 27. a 28.

21. července 2016 v 11:21 | K.
Přátelé, mám za sebou asi nejvíc zlomový dva týdny za tenhle rok. Vlastně ne asi, ale určitě. Člověk by ani neřekl, co se dá všechno semlet a jak to dopadlo... A jak to teprve dopadne...Snad raději nepřemýšlet. Přiznám se, že jsem z toho všeho už tak vyčerpaná, že tím lehce zazdívám ten pocit štěstí, který se zevnitř ozývá... (Rozepsáno už minulý čtvrtek...)


1. 7. 2016


Pracovní rande. S F. Asi nadobro poslední.
A protože mě ten zmetek nasral, zalarmovala jsem Fí. a hurá na Náplavku!
Bála jsem se, že si budu akorát stěžovat, ale nakonec to bylo úplně jinak. Po chvíli se přidal i H. a byl z toho moc fajn večer.
A protože jsme s Fí. měli chuť pařit, zašli jsme ještě do Friends. :D
A po sto letech jsem v nočce neusnula! :D

Týden 25. a 26.

30. června 2016 v 19:49 | K.
Po téměř roce mám za sebou plodný-blogový měsíc. Mám takový binec v hlavě, že to není snad ani možný, takže jsem svůj virtuální deníček začala využívat k jakési terapii. Škoda, že to moc nepomáhá k tomu, si myšlenky srovnat tak, abych věděla, co mám dělat, aby to bylo správný, ale nechám se překvapit. Pokud vše vyjde tak, jak jsem začala drze předpokládat, a jak mi napovídá intuice (a že ta mrcha má většinou pravdu), nakonec to bude všechno fajn.

Jediný v čem jsem teď maximálně a upřímně šťastná je moje práce. Nejenom, že začala okurková sezóna, takže až na nějaký výjimečný situace máme krásnej klid na to všechno stíhat, ale od té doby co nastoupil R. a vrátil se Er. je to prostě všechno hrozně super. Poslední měsíc mi navíc pravidelně chodí pomáhat kolegyně J. a teď k nám nastoupil nováček M., který vypadá, že taky nezkazí žádnou legraci.

17. 6. 2016


Pátek byl zdařilý od rána až do konce. V práci jsem měla úkolů spíš míň, takže jsem se potom zašila k R. do skladu a "fandila mu" (takhle nazývám to, když si k němu sednu, piju kafe/pivo, kouřím a on maká :D).
Ještě předtím jsme fotili nějaký věci na Aukro a u toho jsme se taky dost pobavili.
Byl tam s námi i Er. a já si to maximálně užívala.
V 16:00 jsem se sešla s A. a vyrazili jsme na Pizza fest. Přidali se ještě Fí. a M.
Po festu se začalo vyjasňovat, takže jsme to zakempili na Náplavce...
A vůbec, o pátku jsem se rozepsala tady.

Týden 23. a 24.

16. června 2016 v 19:28 | K.
3. 6. 2016


Takový líný pátek... I Marjánka to raději zalomila u mně v kanclu.

Týden 21. a 22.

5. června 2016 v 19:48 | K.
20. 5. 2016


V práci byla potřeba vybalit strašně moc stolních kalendářů. R. nedorazil, tak to bylo na mně. Říkala jsem si, že to bude brnkačka... No, strávila jsem tím asi 6 hodin. :D Musela jsem vypadat opravdu nádherně, protože mi Er. přišel "vynadat" ať se na to už vyseru a jdu si dát kafe. :D
No a místo toho, abych šla jako slušná holka brzo spinkat, čekala mě symbolická oslava narozenin.
Prošli jsme se do hospody v Sobíně a bylo to moc fajn. :)
A na fotce jsou kachny, který mě přišli pozdravit na zastávce :D Ta jedna za mnou fakt přilítla na zídku, kačer to nestihl, přijel bus.

Týden 19. a 20.

19. května 2016 v 16:27 | K.
Tak jo, jsem na sebe vážně dost nazlobená. Skoro dva měsíce na blog cpu jen Projekt. Je hezké, že takovej nezodpovědnej kretén jako já se už 4 roky tohohle zvyku úspěšně drží, ale chybí mi psaní pořádných článků. Dokonce jich pár mám i v hlavě, jen najít chviličku času...

Mám za sebou poměrně náročné dva týdny. Na Výstavišti tento víkend probíhal veletrh Svět knihy, kde jsme samozřejmě nemohli se stánkem chybět. A i když byl o mnoho větší klid jak loni, musím říct, že den volna by bodl. Ale to zmáknu, však je už zítra pátek!

Celkově jsem pořád tak nějak bez elánu. Jo, vrátil se mi skoro po půl roce kolega, dokonce k nám nastoupil i novej kluk, takže tak nějak se do práce těším o něco víc, protože je tu většinou i dost legrace, ale nějak to nestačí. Začíná mi trochu chybět taky nějaký ten osobní život. Ano, přiznávám, mám ponarozeninovou "depku" kdy mám pocit že jsem hrozně marná a stará. Ale tak to vem čert... Nějak uvnitř sebe vkládám víru do června, tak doklepu květen a třeba se to všechno v dobré obrátí. :D

6. 5. 2016


Na večer mi padl program, takže jsem se pustila do úklidu korálků a dalšího tvořicího materiálu.
Sice se výrobě šperků už nějaký pátek nevěnuji, ale ten bordel v tom mě fakt irituje...
No, jestli to stihnu do Vánoc dodělat, tak budu ráda. :D
A u toho hokej a Gilmorky, takový trošku nudný den.

Týden 17. a 18.

5. května 2016 v 21:45 | K.
Nastalo hrozně divný období. Jsem poměrně bez energie, bez motivace cokoli dělat a tak hodně času jen tak bloudím a dumám a ani vlastně nevím o čem. Blíží se veletrh - ten, kde se před rokem stala ta nepříjemná událost, která odstartovala něco příšernýho. Přiznám se, že se mi to všechno vrací... Asi budu muset jít a spálit tam mosty. A pak... Pak se třeba všechno zlepší.

I tak se snažím nestěžovat si. Vlastně by to všechno mohlo být o dost horší, že... Jen ty fotky by mohly být lepší, s tímhle dílem nejsem vůbec spokojená...

22. 4. 2016


Po sto letech naši odjeli na chatu. V práci jsem udělala komplet inventuru antiku a pak se těšila domů, jak se budu flákat a odpočívat. Nakonec jsem neodolala a vyrazila za kamarádama na procházku. Na Kampu, Karlův most...
A pak jsme skončili u kamarádky doma. Párty hard. Klasika prostě. :D

Týden 15. a 16.

21. dubna 2016 v 20:33 | K.
8. 4. 2016


Pátek byl celkem náročný den. Nejdřív jsem pracovně jezdila po Praze sem tam a pak jsem, i přesto, že jsem chtěla utéct, musela zůstat v práci opravdu do konce. To mám za to, že jsem se naučila novou věc! :D
Doma jsem se jen rychle najedla, zabalila dárek a vyrazila do hasičárny na oslavu kamarádových narozenin. A přátelé, stydím se. Párty hard.

Týden 13. a 14.

7. dubna 2016 v 19:08 | K.
Poslední dva týdny mého života byly vážně zajímavý. Je ze mě momentálně člověk zmééétený... A potřebovala bych volno. Někam se na dva dny zavřít a nikoho nevidět, s nikým nemluvit. Jo, tak to pěkně strouhám. Ale nezvdávám se, protože "I´ll win this little game 6-0"...

Jinak, musím poděkovat za propagaci mého článku o prodavačkách a za všechny ty pěkný komentáře. Fakt mi to hodně zvedlo náladu! :)

A potom tu mám vzkaz pro Jindru (předposlední článek jsem smazala, tak jsem nemohla zareagovat na komentář)... Děkuji za odkaz na program, nějakej binec to odstranilo ale ten čínskej šmejd se pořád zuby nehty drží. :(

A teď už k samotnému projektu...


25. 3. 2016


A tak jsme zašli do hospody. Zbyl tam po nás děsnej binec. I když jsem se ho s R. snažila uklidit (jako ti uvědomělí a oproti ostatním relativně při vědomí), tak se za nás fakt stydím.
No a pak jsme pokračovali ke kostelíku, kde jsme připíjeli šampaňským a výtečně se bavili skoro do jedný do rána.
A kamarád nám koupil každému kinder vajíčko. :))) (Jo, a tu hračku jsme složili blbě! :D)
A odpoledne jsem pak jela za prababi. Taková moje osobní terapeutka. :) Ta koukala. :D

Týden 11. a 12.

24. března 2016 v 16:30 | K.
No tak jsem tak natěšeně odpočítávala každý den do konce února aby byl březen - no a ten skoro končí... Já vám nevím, přijde mi, že to nějak rychle letí.

11. 3. 2016


Do práce jsem jela vpodstatě jen kvůli tomu, že mi přišel balíček... Kočkopes. :))
T. viděla, že není moc co dělat, tak mě poslala brzo domů. To se mi hodilo, protože jsem večer jela kolaudovat k A.
Byla to taková decentní pařbááá. Ale domů jsem dorazila kolem půl druhé - na slušňáka. :)))

 
 

Reklama