Projekt 52

Týden 13. a 14.

5. dubna 2015 v 16:21 | K.
23. 3. 2015


Korálkování jsem zanedbávala dost dlouho... O víkendu jsem si to uvědomila a tak jsem se pustila do náušnic. Tahle technika není moc složitá, jenom je problém, že korálky Preciosa, které používám, jsou velikostně trošku nesouměrný... No a pak se to různě kroutí, hranatí a to mi vadí, takže pářu a přešívám... A teda jsem hrozná v tom, že vždycky udělám jednu a nechce se mi k ní dodělat druhá. :D Nicméně lehce po půlnoci jsem dokončila parťačku tý v levo. :)
No a u toho jsem kradla z internetu pořady a seriály (zaplatila jsem si na HellSpy účet - 60 G - a ani ne po týdnu mám posledních 5... :D), koukala na Katapult (děsná bejkárna), TELE TELE, Aj múdrý schybí a pařila zábavnej park.

Týden 12.

22. března 2015 v 22:25 | K.
Poslední díly Projektu 52 byl trošku netradiční. Namísto 2 týdnů jsem do něj nacpala hned 3. A proč? Protože jsem nestíhající lenoch, co se na zveřejnění po dvou týdnech vykašlal a navíc ty fotky nebyly žádná sláva. Abych si počet článků "srovnala", vydávám týden 12. jako samostatný.

16. 3. 2015


Stalo se něco, co už dlouho ne. Hodila jsem se marod. Blbě mi bylo už od předchozího pátku a kašel se zhoršoval a zhoršoval. Docela na houby, v práci toho teď máme až až. Ale přišlo mi lepší si dva dny poležet doma, než pak padnout s horečkama třeba na dva týdny. Takže jsem si dala "home office" a bylo. Ani cvičit jsem nemohla, jak mi bylo divně.
Místo toho jsem se vrhla do generálního úklidu skříní a pokoje. Vynesla jsem skoro 4 plný igelitky různých krabic, oblečení, prošlé kosmetiky a dalších zbytečností... Pocit krásný, škoda že to tu teď už za vypadá jako po výbuchu.
Neumím si prostě udržet pořáděk. Konec dne už tak veselej nebyl, dozvěděla jsem se, že umřel jeden známý a i když jsem se s ním asi dva roky neviděla, bylo mi to celkem líto. A táta mi udělal naprosto absurdní scénu, doteď nechápu, co ho k tomu vedlo.

Týden 9. a 10. a 11.

17. března 2015 v 20:38 | K.
Nedávno byly na mém blogu vzneseny obavy o mé zdraví. :))) Ano, poslední dobou na to tady celkem silně peču. On obecně ten můj život není momentálně zrovna přezábavný. Vyjimečně jsem se tedy rozhodla zplácnout do jednoho článku tři týdny. A protože koukám, že se mi neuložily průběžný popisky jednotlivých dní, bude to stát za prd nejenom, co se týče fotek. :D (Jo, slibuji, že se pokusím tu kartu od foťáku najít znovu!)23. 2. 2015


Tak jsem po dvou letech vyrazila k doktorce. Jen na preventivní prohlídku. Haha a byla jsem pochválená! Sice si myslím, že to bylo spíš diplomatické gesto, ale i tak. Je fakt, že jsem propadla cvičení, takže už to začíná být i trochu vidět.
A obměnila jsem se ranní kávou v kelímku. A opalovala jsem se. :D

Týden 7. a 8.

22. února 2015 v 20:06 | K.
Pořád píšu, jak je děsný, že ten čas tak moc letí. No ale vždyť je to pravda! Ještě před chvílí jsem balila vánoční dárky, hned na to jsem vítala s partou milých lidí příchod roku 2015 a teď je téměř konec února!

Nejhorší je, že jsem měla strašně pomalý rozjezd, což si možná i pravidelní čtenáři Projektu všimli. Málokterý den stál fakt za to, i těch akcí jsem moc nenavštívila. Teď se ale konečně cítím nadupaná odhodláním. Ne, nebudu psát o všem, co mám naplánované. Věřím si. A těším se na jaro.

9. 2. 2015


Na pondělí jsem si vzala v práci volno. Nebylo to sice úplně nutné, ale za těch 5 měsíců, co pracuji tam kde pracuji, jsem si ještě takhle "dovču" neudělala. (Měla jsem akorát 1 celý den volný - na Silvestra, protože stejně nebylo co dělat). Tak jsem si řekla, že si ten den, kdy konečně jdu na Partičku, pořádně užiju. Moc se mi to nepovedlo, ale aspoň jsem si trochu zacvičila. O návštěvě improvizační show se můžete dočíst v samostatné reportáži. A jo, můžu si odškrtnout další ze splněných snů, protože tu fotku s Michalem mám. (Jak o mně jednou napsala Mengano - jsem prostě umanutá :)))

Týden 5. a 6.

8. února 2015 v 18:11 | K.
26. 1. 2015


"Tik tin tidin zičnimi jidnim silfičkim..." Haha, aneb po sto letech jsem se pokusila vyfotit v zrcadle... Musím jít přece s dobou a když už jsem si koupila takový prďácký tričko... Asi nikdy nedospěju, no. :D Jinak si moc nepamatuji, co se ten den dělo, celkově mám teď docela nudnej život.

Týden 3. a 4.

25. ledna 2015 v 17:25 | K.
12. 1. 2015


Tak jsou doma, holky moje. S tím, že si je pořídím jsem koketovala už na ZŠ, ale protože mi bylo líto vyhodit tolik peněz, nosila jsem jen jejich napodobeniny (na který s nostalgií vzpomínám, protože byly boží).
Loni jsem si koupila - jak já jim ráda říkám - "rádobky" v Humanicu v růžový barvě. Těm jsem dala dost zabrat. A teď jsem se dočkala, vítejte Conversky, brzy k vám přibydou kamarádky.
Po práci jsem si pak ještě jela udělat jednu radost - sehnala jsem na Votoč vohoz úplně novou mikinu Chinaski z kolekce 07. Pravda, že by mohla být trochu větší (resp. já trochu menší - pracuje se na tom!!!), ale i tak jsem ji už den poté vyvětrala a je krásná.

Týden 1. a 2.

14. ledna 2015 v 20:44 | K.
Tímto zahajuji 3. ročník projektu, který jsem si moc oblíbila - aneb "každý den jedna fotka" - v mém případě spíš "každý den jeden cvak", ale čert to vezmi. Je fajn si zpětně ty výcvaky prohlížet, většinou se mi vybaví takřka vše důležité, co se událo.

Letos se chci polepšit a snažit se fotit fakt hezký věci, nejenom se chlubit co jsem si kde koupila a tak. Zatím se mi tedy moc nedaří, ale času na nápravu je ještě dost... Tak tedy, snad tento rok bude bezva, nejenom co se týče fotografické dokumentace.

2. rok projektu 52

4. ledna 2015 v 15:42 | K.
Rok 2014 utekl jako voda. A i ten jsem pravidelně každý den dokumentovala. Pravda, trochu jsem to flákala, takže těch "nej" záběrů bude zřejmě méně, než za ten předchozí, ale i tak mám ze sebe radost. A samozřejmě nekončím a doufám, že i třetí ročník zdárně dokončím.

Týden 51. a 52.

3. ledna 2015 v 21:42 | K.
15. 12. 2014


Pohled na tenhle adventní pytlík mi připomněl, že mám rozdělaný jeden "foto" projekt. Snad ho během roku 2015 dovedu do nějaké konkrétnější podoby...

Týden 49. a 50.

17. prosince 2014 v 21:04 | K.
1. 12. 2014


Dostala jsem minci. Z mého oblíbeného města.

 
 

Reklama