Série

Jsou chvíle, kdy je televize opravdu zbytečná...

19. srpna 2018 v 11:11 | K.
Na tenhle nekonečný seriál bych dokázala koukat hodiny...

Můj most

20. července 2018 v 13:13 | K.
V Praze je spousty míst, kam se ráda a opakovaně vracím. Ale to nejosudovější je bez pochyby pražská Náplavka na Výtoni. Sednout si s výhledem na most, pod kterým si jednou postavím chatičku a s kterým se, stejně jako jedna dáma ve světě, vdám, je jeden z nejlepších pocitů.

Zažila jsem tam hodně zásadních okamžiků.

Vzpamatovávala jsem se tam z prvního rozchodu.
Poznala jsem D.
Er. mě poprvé chytil za ruku.
Objevila jsem kapelu Schodiště.

"To je taková paráda!!!"

Proudilo tam ze mě už nespočet emocí - od bezprostředního smíchu až po slzy bolesti. A budu se tam ráda vracet dál.


Fotografická výzva

17. února 2018 v 14:14 | K.
Nějakej pátek sleduji na zdech mých přátel, že frčí jakási fotografická výzva. Zadání je snadné, každý den zveřejníte nějakou černobílou fotku, bez lidí, nepíšete k tomu žádný popisek, jen někoho nominujete. To celé sedmkrát.

Zatímco tehdy při pití piva na ex jsem se modlila, aby mě nějakej blbec do toho netahal (já bych to nezvládla ani kdybych chtěl), tak tohle se mi líbilo a byla jsem moc ráda, když mě D. nedávno nominoval. A rozhodla jsem se s fotkami podelit i zde.


Takový to klišé... ale v obrázcích

14. února 2015 v 12:47 | K.
Měla jsem to v plánu už dlouho a současné Téma týdne mě celkem nakoplo. Lék na všechnu bolest snad ani neexistuje, ale jsou momenty, kdy se na ni dá alespoň na chvíli zapomenout... A protože jsem cvakálista a ty momenty si ráda zvěčňuji, rozhodla jsem se článek pojmout jako takovou menší virtuální výstavu těch snímků, které mi i s odstupem času přijdou zdařilé, nebo mi prostě připomínají nějakou moc hezkou událost. A to vže za symbolického doprovodu mých drahých finských mužů.

Tak tedy, milí návštěvníci, buďte vítáni na mé první blogové vernisáži!

Inspirováno hudbou - díl 1.

12. června 2014 v 23:04 | K.
Byl tuším srpen loňského roku, kdy jsme navštívila jednu zajímavou akci v ještě zajímavějším podniku. Než mi víno rozostřilo zrak a cigaretový dým spustil nekonečný vodopád slz, obdivovala jsem pěkné kresby pověšené na stěně a vnuklo mi to jeden takový nápad...

A protože mi fotky jdou o něco lépe než kreslení, rozhodla jsem se tento "projekt" pojmout následujícím způsobem... Zkrátka a dobře se pokusím spojit fotografie s nějakou písní, popř. albem, interpretem apod. které mám ráda... Uvidíme, co z toho vzejde.

I když se mé počínání nápadně podobá rubrice Forum Musicum na AK (která je naprosto boží a ráda se do ní i aktivně zapojuji), přísahám, že tenhle nápad jsem opravdu v hlavě měla ještě před jejím vznikem. :)

Pro úvodní díl jsem se rozhodla využít svého bohatého cvako-archivu a vybrala tedy 5 fotografií.

 
 

Reklama