Série

Takový to klišé... ale v obrázcích

14. února 2015 v 12:47 | K.
Měla jsem to v plánu už dlouho a současné Téma týdne mě celkem nakoplo. Lék na všechnu bolest snad ani neexistuje, ale jsou momenty, kdy se na ni dá alespoň na chvíli zapomenout... A protože jsem cvakálista a ty momenty si ráda zvěčňuji, rozhodla jsem se článek pojmout jako takovou menší virtuální výstavu těch snímků, které mi i s odstupem času přijdou zdařilé, nebo mi prostě připomínají nějakou moc hezkou událost. A to vže za symbolického doprovodu mých drahých finských mužů.

Tak tedy, milí návštěvníci, buďte vítáni na mé první blogové vernisáži!

Inspirováno hudbou - díl 1.

12. června 2014 v 23:04 | K.
Byl tuším srpen loňského roku, kdy jsme navštívila jednu zajímavou akci v ještě zajímavějším podniku. Než mi víno rozostřilo zrak a cigaretový dým spustil nekonečný vodopád slz, obdivovala jsem pěkné kresby pověšené na stěně a vnuklo mi to jeden takový nápad...

A protože mi fotky jdou o něco lépe než kreslení, rozhodla jsem se tento "projekt" pojmout následujícím způsobem... Zkrátka a dobře se pokusím spojit fotografie s nějakou písní, popř. albem, interpretem apod. které mám ráda... Uvidíme, co z toho vzejde.

I když se mé počínání nápadně podobá rubrice Forum Musicum na AK (která je naprosto boží a ráda se do ní i aktivně zapojuji), přísahám, že tenhle nápad jsem opravdu v hlavě měla ještě před jejím vznikem. :)

Pro úvodní díl jsem se rozhodla využít svého bohatého cvako-archivu a vybrala tedy 5 fotografií.

 
 

Reklama