Zvesela

Pierre Franckh - Jak si správně přát

12. února 2018 v 15:15 | K.
Sám si utvářet svůj vlastní život, obdržet ve správnou dobu právě to, co člověk potřebuje - partnera, auto, byt - kdo by to nechtěl?! Pierre Franckh nám ukazuje, že to nemusí zůstat jen zbožným přáním, a vysvětluje velmi praktickým způsobem, jak pomocí 7 pravidel získat potřebnou schopnost, abychom od života dostali vždy to pravé.

Mimo jiné vysvětluje:
- jak má člověk svá přání správně formulovat
- jak očekávání negativních věcí působí proti naplnění vědomých přání
- jak se vyhnout různým léčkám

Krok za krokem nacvičujeme úspěšná přání si a s každým splněným přáním roste naše důvěra ve vlastní schopnosti a možnostmi. Tato kniha - obohacená mnoha příklady ze života Pierra Frackha - nám nabízí cestu, jak změnit náš život, protože ovládnutím umění jak si správně přát získáme pravý klíč k vytvořením šťastného a harmonického života.

Sny se uskutečňují. Každý den, každou minutu, každou vteřinu. Neustále si něco přejeme. Vědomě nebo nevědomě. Ať už tomu věříme, nebo ne. Něco si přejeme, dokonce i když to nechceme. Co si přejete vy? Co se má uskutečnit ve vašem životě?

Článek úvodní

2. ledna 2018 v 22:56 | K.
Odjakživa jsem byla okolím považovaná za člověka pesimistickýho a negativního. Nepřidávala tomu ani záliba v tmavě obarvených vlasech s podomácky střiženou patkou a pruhovaným oblečení. Když k tomu přidáte problémy se sebepoškozováním, sebevražedný sklony a totální nezvládání emocí, nedá se to těm lidem vlastně ani vyčítat...
 
 

Reklama