Zvesela

Pierre Franckh - 77 pravidel pro úspěšná přání (II.)

23. června 2018 v 13:13 | K.
A máme tu další příspěvek do rubriky, která je věnovaná těm veselejším věcem.

Pierre Franckh patří k mým oblíbeným autorům, i když ve svých knihách popisuje věci, které jsou lidem celkem známé a není to pro ně tedy nic nového, není na škodu si občas jeho rady osvěžit. Pro začátečníky bych ráda doporučila Jak si správně přát, kterou jsem si rozebrala zde.

Tentokrát se budu věnovat jeho dalšímu titulu, který se zaměřuje na konkrétní rady a tipy, jak si konkrétní přání splnit. Tady na blogu vyjde celkem v 7 dílech - 1. díl už je nějakou chvíli na světě, takže si ho můžete připomenout a teď hurá na díl druhý!

To vše v doprovodu vlastních fotografií.

Možná kouzlo?

26. února 2018 v 13:11 | K.
Kdysi dávno jsem si koupila hodinky. Objevila jsem je na mém oblíbeném vintedu a zamilovala si je. Nejsou nikterak zvláštní ani neobyčejný. Mají fialovou barvu a ciferník rámují malý bílý kamínky, který mě postupem času opouštějí...

Pierre Franckh - 77 pravidel pro úspěšná přání (I.)

24. února 2018 v 16:17 | K.
Nedávno jste si zde na blogu mohli přečíst zkrácený výcus knížky Jak si správně přát, kde pro nás Pierre sepsal 7 vcelku jednoduchých pravidel jak úspěšně vysílat svá přání do vesmíru a tím si výrazně zlepšit žití. Na svém kontě má knížek mnohem více. Rozhodla jsem se tentokrát pro rozbor titulu "77 pravidel pro úspěšná přání", ve společností mých autorských fotografií.

Doufám a věřím, že nejenom já si v tom najdu to svoje. Rozbor bude rozdělen celkem na 7 částí, vycházet budou, jak se mi zamane. :)

Tak tedy, jdeme na to!


Pierre Franckh - Jak si správně přát

12. února 2018 v 15:15 | K.
Sám si utvářet svůj vlastní život, obdržet ve správnou dobu právě to, co člověk potřebuje - partnera, auto, byt - kdo by to nechtěl?! Pierre Franckh nám ukazuje, že to nemusí zůstat jen zbožným přáním, a vysvětluje velmi praktickým způsobem, jak pomocí 7 pravidel získat potřebnou schopnost, abychom od života dostali vždy to pravé.

Mimo jiné vysvětluje:
- jak má člověk svá přání správně formulovat
- jak očekávání negativních věcí působí proti naplnění vědomých přání
- jak se vyhnout různým léčkám

Krok za krokem nacvičujeme úspěšná přání si a s každým splněným přáním roste naše důvěra ve vlastní schopnosti a možnostmi. Tato kniha - obohacená mnoha příklady ze života Pierra Frackha - nám nabízí cestu, jak změnit náš život, protože ovládnutím umění jak si správně přát získáme pravý klíč k vytvořením šťastného a harmonického života.

Sny se uskutečňují. Každý den, každou minutu, každou vteřinu. Neustále si něco přejeme. Vědomě nebo nevědomě. Ať už tomu věříme, nebo ne. Něco si přejeme, dokonce i když to nechceme. Co si přejete vy? Co se má uskutečnit ve vašem životě?

Článek úvodní

2. ledna 2018 v 22:56 | K.
Odjakživa jsem byla okolím považovaná za člověka pesimistickýho a negativního. Nepřidávala tomu ani záliba v tmavě obarvených vlasech s podomácky střiženou patkou a pruhovaným oblečení. Když k tomu přidáte problémy se sebepoškozováním, sebevražedný sklony a totální nezvládání emocí, nedá se to těm lidem vlastně ani vyčítat...
 
 

Reklama